Jeigu mergina ne tik graži, bet ir protinga, tai krušti ją ne tik malonu, bet ir įdomu!

[/quote]

Patinka man tokie pavieshinimaiJuokiasi Zmogus stengiasi i privata, nedrista, o toks kaip no angelaz she tau-paima ir parodo "slaptas" mintisJuokiasi
"dar neteko pazinti kuri megtu siurkstuma" - tai apie ka ash ir sakau-pagyvensi-pamatysi ir pazinsi Taip


jis matyt turejo galvoj ,kad krusimosi metu su Moteris galima pafilosofuot aukstom materijom,nesiparinant-kad pokalbio tema issisemsCha chaCha cha

tai kad ash visa gyvenima buvau pochuistas, tad nedrasus ir isidrasine berniukai gerai pagalvokite priesh ka nors darydami… Cha cha

Patinka man tokie pavieshinimaiJuokiasi Zmogus stengiasi i privata, nedrista, o toks kaip no angelaz she tau-paima ir parodo "slaptas" mintisJuokiasi
"dar neteko pazinti kuri megtu siurkstuma" - tai apie ka ash ir sakau-pagyvensi-pamatysi ir pazinsi Taip

[/quote]

matyt labai ilgai gali uzhtesti akta Šypsena

sakai.

patikek merginu turiu tikrai daug. nei su viena dar neteko issiskirti ir kad neliktume gerais draugais.
tai va geriau su panelem elkis svelniai. ateiti gali praversti.
as dar kolkas nenusivyliau.

cia jau patologija…

na tikrai -auksines mintys, o ir lyg isakmu nuodymu tona jauciu "patikek", "elkis shvelniai" ir pan.Juokiasi
nu gal tikrai profas kalbaCha cha
mazyliau-visos bangos Moteris jau tavo po tokiu zodziuTaipJuokiasi

klausyk tu pohuiste, didesnio pochisto uz mane tau dar neteko sutikti. tiesiog mazvaikiu visu skyse nelabai norejosi tave isvadinti, bet atrodo teks. tu esi mazvaikiu mazvaikis.

tai kad netik bangos panos mano. kur nueinu nuo visu nuviliojuŠypsena

Kazkaip "narcizais" pakvipo…

nereikia cia tavo tu pasaku, tiesiog pasakiau kaip yra. ka cia svaigsti niekam neidomu.Ignoruoju

Nesvaigstu, o kam reikejo-tas suprato. Ir nesiparink, meteliu tai gal ir nemazai turi, kad nervuotumeis del vaikishku dalyku.

KODEL??!!Jeigu pana protinga tai ir myletis moka??? Apakęs

tajp tajp,tai galima sakyti kulturingas laiko praleidimas

Nu jo Cha cha jo lovoje daug protaujama ir kalbamaCha cha

Toj atsiras temos grazi protinga ir dar blondineCha cha

zhinoma Cha cha

tos kurios protingos ir užknisasi gerai ir ciulpia gerai !!! nes panos visos durnos nes galvoja kad gaus toki pati atsaka !!! Šypsena

nelabai supratau, ka norejai pasakyti…
na… kita vertus… matyt metu mazai… kad galetum aiskiai reiksti protingas mintis… o ne vaikiskus sapaliojimus…

Jei butu mergina grazi ir protinga, tai tu tiesiog jos negaletum iskrusti, o jei jai kazko truksta, ne gal tuomet kas ir iseitu… Nes protinga mergina niekuomet nesileistu i trumpalaikius santykius, kuriu tikslas lova ir dar ne mylejimasis, o krusimas!!! Ar tik nepervertini saves? O gal dar nebuvai sutikes protingos merginosJuokiasiDrovus