Jei pasaulis priklausytų moterims

Ko per daug …?
Drovus

dekui AlusAlusAlus

Aš tai manau, kad tose nuotraukytėse tik baika, o išties jis atrodytu žymiai geriau Gerai Liežuvis
Cha chaCha cha

naktinis siaubas

Tik nereikia “lia lia”,nepamirsk,kad tie vyrai gyvena tarp moteru ir jie visa laika jas stebi.Is kur gi tie visi anekdotai ir juokingos istorijos apie skirtingu lyciu savybes?Aaa?Juk is musu bendro gyvenimo Mirkt.Piesinukai ir nuotraukytes,beje,taip pat DrovusGėlė

Siaip tai moterys megsta ryskias spalvas Drovus

Joooo,isivaizduok Rydai koks pasaulis butu jei jis priklausytu sovietmecio laiku balerinai Juokiasi

kodel tik balerinai?

siaip moteriskes matau labiau prie tvarkos eina.
pvz. mano drauge karta per menesi daro tvarka mano kambaryje, ir ka? visa menesi ieskau daiktusŠypsena

Kas link prezervatyvu,tai man rodos,tie gumbeliai ir atsikisimai buvo sukurti butent moteru iniciatyva,vyram juk nereikalingi Drovus.O del lipduku,tai kazkur,atrodo,linksmybiu klube,buvo ideta vokieciu patarimai,kaip reikia vyrams slapintis,kad neap… krastu Drovus

Na taip,labai praktiska Juokiasi

Kosk spalvu nesuderinamumas! Pavargęs Net akis paskaudo i paveikslelius tuos beziurint! Girtas

Sakai BAIKA,na tai cia truputis apie ta baika:

Vėjas pučia,
bet tai baika-
man nešalta
su fufaika.

O del pasaulio … gal ir geriau jis atrodytu …NekaltasNekaltasNekaltas

Sapnuosi kosmarus Pavargęs

jei priklausytu - siaip tai jau priklauso, tik moterys gudrios i vis dejuoja

Sauni tavo drauge,kai visa menesi ieskai,kol vel surandi-padarai bardaka,reikia vel tvarkyti,tai ji ir tvarko Juokiasi
O del balerinos,tai kalba eina apie sita :
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/121.7
3954.367…-=(1759753780

Juokiasi

Negi taip jau visai ir nesuderinta Juokiasi

Is kur toks moteru psichologijos ismanymas Apakęs
Juokiasi

Ir nieko nebutuTaipCha chaKietas

Kodel toks uztikrintas?

…ir visą, jį visą gėlėm apsodino…LaimingasDarbe vyrai kaukia, kad mes visur prikišame gėlių, nes jiems trukdo, o vienas net sode žmonai neleidžia augint, sako-tai nevalgomaVeee