Jei jau

O kiek raudonų turejai ant pardavimo jei ne paslaptis? Siaip man jausmas toks, kad tikrai nesi vaziaves su e9x ps.juoda spalva pirkciau 2 salygom. Pigiau gerokai arba nauja irgi pigiau.

Juoda yra juoda, cia jau niekas proto nepa…s

As apisiu ir su argumentais Taip aisku spalva toks dalykas, kad net kazkam ir taxi patinka, bet renkantis nauja mašina kasdienke, juoda spalva butu saraso gale, nebent gera nuolaida, labai gera.

peugeot 407 tik juodus ziurejau, e61 irgi, dar baltas butu tikes, bet ju pasirinkimo nulis. realiai spalva labai nuo masinos modelio ir pacio atspalvio priklauso. raudonos as tikrai sau neimciau, nesu toks drasus Cha cha

Į vakar tema… paskolinkit kas kibirą avantiūriško pxjizmo, turbūt surizikuočiau metus kitus kol užpultų problemos pasivėžyt Apsvaigęs Drovus m.autoplius.lt/skelbimai/citroen-c6-2-7-l-sedanas-2006-dyzelin as-5855199.html?make_id%5B92%5D=1194

ubaks, vuo Gerai masinyteautogidas.lt/skelbimas/ford-scorpio-mk2-sedanas-1996-m-0129426 501.html

Zjbs tie c6, bet nx uzpistu mane klausytis klausimu, ar daznai genda ir kur remontuotis Cha chaMindosai, o ferrari irgi nebutu drasos pirkt randandona? Cha cha siaip as pasakyt norejau, kad perkant naują, tikrai galima ijungti fantazija ir nesielgti drosiai, pvz bmw melyna spalva, audi ta bronzos, sokolado ir tt.

Cha cha aš naglas- siūsciau ne savus klausinėtojus Cha cha nu bet iš to linko paimi už 5+paderėjęs, gausiai atpdrstini ir gal važiuoji pora metų, o po to už 3 tikrai stumi… tik du kasnius išmest… Nekaltas bet trūksta avantiūros man paišlaidaut avantiūriškai Cha cha

Dr, juodos 3er dydzio masin8s juodos irgi neimciau… dirbti reik su ta spalva ir paskesta minioje… bet sakykim limo 7er ar s tai juoda super.

f10.m5post.com/forums/showthread.php?t=833220Pazistamas toki turejo, tai net neplanavo pardavinet, prase parduot, mete gerus eurus ant bačkos. Rinkos analitikai sakytu, kad ne chadaviakas? Mirkt

Rafi, limo viskas ok, reikia solidumo, bet nauja perkant vistiek nesusilaikyciau ir kazka su spalva pazaisciau, subtiliai bet pazaisciau TaipUbagss, siaip tas c6 man ir 10metu vaziuot, ir ma rodos jei ten nera labai bugovas visai dziugintu. Po poros metu du variantai, arba tuos pacius 5k arba isvis aBsizenyji Cha cha

Blyn koks tas c6 dailus GeraiIr m5 spalva Apakęs

Matau daznai ta f10 geltona po pardavimo, na toks isskirtinis Taip

negailėjo buvęs savininkas šitam c6 pinigų, bet vistiek kantrybė galiausiai neišlaikė Cha chamašina entuziastams Šypsena

turi pazystamas verslininkas C6 jau kokius 6 metus, per daug nekeikia jos, zino kad prancuzas Cha cha ir smulkiu bedu nuolat islenda beje egzotikos gerbejus turetu dominti kia opirus Cha cha part.lt/img/5e8391b76b2e65d22175e27dc0e6c2ab744.jpg

Greit pasiskaičiau apie c6- iki 08 negalima imt, bo ir dėžės stipriai šaibom eina ir 2.7 šitas matars, o viskas su tuo pataisyta feislfte, kur 3ltr saliarka, bet tie jau byškių kaip mašinos kainuoja Cha cha

Būtų buvę pasiūloje raudonas E60 M paketinis tuo metu kaip sau ieškojau, tai iškart būčiau važiavęs žiūrėt. Jie pakankamai reti ir nuperka juos greit kiek tekę stebėt. O juodos mašinos, tai daugiau niekada gyvenime.scontent.cdninstagram.com/hphotos-xpf1/t51.2885-15/e15/15 96959 _652910291493474_1744108579_n.jpg

Tas pacias sliwas imola red gerai nunesinedavo is skelbimu.

e60 sedanas su mpacku raudonas liuks, bet universalas be mpack nu ir nx, reikia ziuret konkretu atveji.