Jei gyni merga-lezbes???????

k.u.r.v.a gimei k.u.r.v.a ir mirsi

Va dar vienas neturintis savo nuomones…

svarbiausia kad tu turi

ir kaip tu mane parinsi? ziurek pati neuzsiparink, nes as siaip galiu paimt ir paprasciausiai nereaguot i tave. ir tada galesi sau viena parintisLiežuvis

rimtai,jus problemu neturit?kazkas kazka lesbe pavadino,tai jau tragedija cia pasaulinio lygio?

Bangos lygio… Mirkt

nasamone lezbe gi ta kuriai labai patinka merga…aij Baisu

kai su manim kalbi, bent jau tam momentui nustok ciulpt ir pagalvok ka pasakei

Tai, kad tavo draugė pati prisipažino, kad jinai lezbietė feministė ir dar nepi’sus, tai supratau, kad jūs abidvi ten ir duodatės su šluotom per rūras… Nekaltas Juokiasi

Niu man smalsu pasidare, regis as kazka praleidau… Ka ta drauge jau ten taip prisidirbo??? Man regis, jog jos cia nekokia reputacija, todel ja gindama ir pati tokia reputacija uzsidirbai… Zomes daznai vertina pagal tuos su kuriais jie bendrauja… NekaltasTaip

yra dvi temos apie shrnz ir raspberry - perskaityk bent vieną ir suprasi apie ką ji čia svaigsta… Nekaltas Alus

dar wiena tokia… nebereikalo drauges… viena kitai gera itaka daro Cha cha

juoda_katyte tavo draugeApakęs sakiau, kadgeriau niekam apie tai nepasakok…

Aciu, regis, jog jau viska supratau… Niu juoda_katyte pati kalta, jei jau prisidirbo tai bent visai bangai neskelbtu…

bet jai patinka, tad ant jos visi ir varo… pati kalta… Nekaltas Mirkt

Pritariu tau… Ir jei neklystu, tai juoda_katyte mano, jog shrnz ja pagaidino tik todel, jog nenorejo pyktis su raspberry? Niu is tu pokalbiu supratau tik tiek, jog ji save gaidino to net nesuprasdama…

uuououmhahaha hahaha hahahah ahahah ahahah ahahahahh hahahahah ahahaha haha
meguu karas!!!
intrigantes…BlogaiCha chaBlogaiBlogaiBlogai

ajsku kad ne Šypsena

ai daznai isgirsti tokiu wisokiu lezbes! Laimingas taip sako tik tie,kurie yra arba vyr. gimines ir pamato merginas uz rankuciu arba mergos,neturincios geriausios drauges Liežuvis tokia mano nuomone Laimingas