JAV

Whatever,cia tik mano subjektyvi nuomone…

net nezinai ka parasyt, nu ir sprukLabas

kodel nezinau? kur tu matai isgalvotas istirijas,paprasciausia(pakartosiu dar karta) as pazistu 1 mergina,kuri poziuriu i gyvenima ir elgesiu panasi i tave…tai kad nera pagrindo gynciotis…

Kur cia zeminimus matai ir isgalvotas istorijas?Jei labai nori,galiu parinkti citatas is tavo pasisakymu,kur dar ne tokiu baikiu bus prirasyta.Bet tai padarysiu ryt,bo siandien varau namo.Nesiparinkit! Labas

Tai kad kur zeminimas as ir nesupratau…

ka tu isvis apie mane zinai? visiskai nieko!
prie ko cia ta tavo pazistama as irgi nesupratau.

As tik sakau,kad tu sampratauji apie gyvenima,tarpusavio santykius ir pan. kazkiek primine ja…bet juk as zmogus ir galiu klysti…nesiparinkCha cha
Ir apie tave as tikrai nieko nezinau

Lauksiu citatu! Tik geriau linkai, nes vienas sakinys daug nesako, turi buti situacija.
Nesiparinu, tik jus abu jau prisimenu kaip pasnekovus, o jus cia taip… Nevermind, dar ne tokiu dalyku bangoj apie save esu skaicius! Cha cha Kam dabar lengva… Cha cha

Tai kad mes ir esma pasnekovai…Cha cha
Nieko asmenisko ir pan. Nesistengiu nieko izeisti ir pazeminti…
Diskusijose gimsta tiesa…Labas

tai buvo nediskusija, o kazkoks svaiciojimas apie mane. jei tau tai diskusija… Nekaltas
Izeisti nesistengei ir neiseitu tokiu budu, bet taip elgtis negrazu… tai mano nuomone! Cha cha

Gal tu ir teisi - temos tiklas buvo papizdavoti JAv

tai va

tokį įvaizdį matyt susikūrei panelyte Laimingas Taip

as irgi matau kitu ivaizdi, bet nepuolu taip elgtis kaip tie du personazai! Nekaltas
mano nuomone, zema taip darytiNekaltas
ivaizdis dar ne viskasMirkt
Cha cha

[quote]
slidi rašė:

Na pulti tai nereikia, bet parintis dėl to kad puola irgi nereikėtų. Šypsena

Personazai buna pasakoseMirkt

Taigi as jau darbe.Zadejau citatu?Linkai cia nepades,nes ten visa tema nurodo,jei as teisingai suprantu-per daug nekonkretu.Bandysiu pradzioj kitaip.
Mieloji Slidi,dabar pagalvok del ko tu cia mus puoli.Esme buvo tokia,kad mes juokais uzsiminem,kad tau butu sunku issiversti be oralinio sekso bei myletis tik misionieriaus poza.Tokia tavo pozicija ne syki ir ne du buvo pacios isreiksta daugelyje daugelyje temu.Bet esme net ne tame.Su tokia situacija praktiskai kiekvienam normaliam zmogui butu sunku susitaikyti,kaip ir man bei WF.Aplamai nepazystu tokiu nesveiku,kuriems tas tiktu.Jei kas butu parases,kad Vy be to neissiverstu,nusijuokciau ir butinai pritarciau.O tu puoli tvirtinti kad mes taves nepazystam ir kaltinam nebutais neregetais dalykais.Lygiai kaip butume parase-Slidi megsta valgyti ir gerti,o tu sakytum-ka cia svaigstat,juk jus manes nepazystat!O mes tiesiog apibudinom tave kaip normalu zmogu,ir viskas.Negi klydom?
Ant taves buvo puolama ne taip ir ne tokiais zodziais-pradedant nuo kek.se ir panasiai.Bet i tai kazkodel taip skausmingai nereaguodavai,arba visai nereaguodavai.Susidarau ispudi,kad toks bendravimas tau priimtinesnis,gal zodziai suprantamesni,nezinau.
Buvau kitos nuomones apie tave,gal laikiau intelektulesne.Gal cia tau laikinas pablogejimas.Patvirtink arba paneik tai.Jei tau idomi kitu nuomone apie tave.Bet turbut nelabai,tai gali ir nesivargint,kam cia to reikia…

Amerika - pati durniausia salis, kur teko buti. Kokia salis - tokie ir zmones, kokie zmones - tokie ir istatymai…

paskutinia pastraipa vel mane bandai pazemintiNekaltas
tai kaip ten kas mane vadino man px, tai kiti zmones ir kita situacija. Jei jus butumet rase tik tai, kad as be to neistverciau butu kitaip, o buvo prikurta nesamoniu. Isvis is sito reikalo per didelis burbulas ispustasNekaltas tiesiog man atrodo kvaila reiksti nuomone apie zmogu, kurio nepazisti, tai ne tik sis atvejis, pastoviai cia susiduriu su tuo, kad is triju sakiniu buna nuspresta ir kas as, ir kaip elgiuosi, ir koks mano intelektas. Man asmeniskai tai atrodo kvaila. As taip niekada nedarau. Gal as per daug tolerantiska. Gal jus dar ir sutinkate su kazkuriuo is bangieciu, besivadovaujanciu taisykle "auksti kulniukai- zemas lygis" man nesuprantami ir juokingi tokie dalykai…
Ar man svarbi zmoniu nuomone? -taip, bet tikrai ne visu ir tikrai ne visada ji ka nors keiciaNekaltas

Paskutine pastraipa bandau provokuoti tave,ne zeminti.
Burbulas?Visa Banga tada nerealus burbulas.
Tarp kulniuku ir intelekto aukscio nematau nei tiesiogines,nei atvirkstines priklausomybes.
Ir kur butent tos prikurtos nesamones,vis nerandu…
Del zmoniu nuomones-teisingai viskas.
Atsibodo man jau del nieko teisintis.Nori-priimk tai,nori-ne,tavo teise rinktis.
Hau!