JAV VIZA !

nu po velniu, jau nervai nelaiko. sita tema “JAV VIZA” tam ir pradejom, kad info apie pagalba gaunant viza susirinktume. tai ar turi kas kokios info Liūdna? nu nors ka nors Liūdna. visi jus geri pasakot kaip kam buvo ir kaip reikia dorai elgtis, bet man jau ne iki dorybiu. kooperuokimes ka?

narute-> labas rytas… kaip viza gali panaikint? Apakęs tikriausiai is paso iskirpo Cha cha nebent ta pana tokia kvaisha kad nuejo i INS tiesiai ir pasake, kad va as patepiau slide nuo seimos ir dejau as ant jos ir ka man jus padarysit dabar? Gerai

player2 > viza tavo pase, tai tik popieriaus lapas. visa info INS duombazeje. i savo pasa gali prisipiesti ka nori- bus vistiek beverciai.

narute > buna visko Mirkt

nu bet darbdaviui ta popieriaus lapa ir rodai. ir netikrina jis ar ten panaikinta ar ne… Aš nekaltas nu o kai ir ant lapuko data baigias tada nelegalas lieki, nors ir taip jau juo buni nes vizos galiojimas nutrauktas Cha cha

jei labai paprasti darbai tai gal ir netikrina. bet kitur tikrai patikrina visus dokumentus, ir pagal A# ar pagal SSN gali patikrint tavo statusa.

geriau jau neissiduot ir praslyst kaip amerikonas. nes su tokiais visokiais darbo leidimais ir pan tai ne kaip ziuris.

antro sakinio nesupratau…

velnias nu, sklando kalbos, kad ir pacias vizas kazkas padirbineja. tik kaip i kontakta su jais sueit? jei kas turi info, parasykit i privata Laiškas. i beg you !!! savaime suprantama, kad tai bus konfidencialu

pries ka tu su ta popiera puikuosies ?
gal manai,kad su ja imanoma kur nors isvaziuot ? viza pase - tik popiera - visa kita info gaunama ja pertraukus per kompa.

uz tokius dalykus gali gaut ilga sroka "sanatorijoj"

girdejau, kad yra zmoniu, kam tai pavyko. o del "sanatoriju", tai esu pasiryzes rizikuoti. tai bent gal kas zinot, kas gali kokias studijas ar ka suorganizuoti ar tipo kokia konferencija …?

noreciau pamatyt padirbta GC kortele… Cha cha

antspauda pase tai ir pats gali pasidaryt nesunkiai, bet i juos taip ir ziuri . na paprastam darbdaviui jis praeis. nors kiekvienas darbdavys privalo patikrint. ( vistiek anksciau ar veliau patikrina)

Kietas žinau koordinates padedančio išvažiuoti i USA.
domina? [email protected]

Gandai sklando, kad hebryte lietuvaiciai darosi zalias kortas Kalifornijojeir po to grizta i rytus…

Nu blinPiktasPiktasBlogaiBlogai nervai nebelaiko, kiek bepročių taiko tiesiai į štatską kaliūzę pataikyti, kur 200kg negras-pedalas ryrins per visus galus kvailą lituaną… Vienas nori nusipiešęs vizą į USA papulti, bet ar bent buvo Lenkijoj, kur pasienietis perbraukęs su paso lapu per skaitytuvus ten kur nuotrauka, jau viską žino apie tave, o čia su piešta važiuojaBaisuBaisuBaisu, nu nėr žodžių, gal jau laikas acibusti ir nebesapnuoti, kad tokiais primityviais būdais norisi į tą rojų, blin, jei galėčiau, tai vienam parduočiau savo GC, o kitram - vis dar galiojančią 10-metę vizą, nes nx ji man reikalinga, o čiaPiktas, blin po 6k žalio moka, kad su jaxtom plukdytų, nu išprotėjęApakęsApakęsApakęs žmonės, ne kitaip, gal ten Makenos auksą radot, kad taip veržiatės?..

sveikas .truputi zinau, na supranti tai $ .parasyk man kokia padetis pas tave ka duri is doc ko ne.gal ka padesiu.iki

geriau nevark, ir nesigadink sau nervu. gauti jav viza tau sansu yra, na beveik 0.01%, na jei tu esi nebent pensininkas - tai ambasadoje tave tikrai praleis ir ides viza net 10 - ciai metuŠypsena

Niekaip neįsivaizduoju, ar rožos tokios baisios ir neintelektualios, ar kas po galais, kad tų vizų neduoda Jumi, nu galėčiau iš kokios štukytės numylėtų baksų susisporinti, kad nuėjus ir nepasakius savo statuso tikrai gaučiau vizą, gal ne 10-metę, bet kokiems metukams tai tikrai… Beja, jei jau tiek pinigų pasiruošę pakloti, ar bent nutuokiate kox ten gyvenimasApakęsAš nekaltas???.. Manau, ne vienas pasigailėtų pastangų ir lėšų, mestų tam, kai sužinotųLiūdnaLiūdnaLiūdnakokia laimėNustebęsNustebęsNustebęs tenai laukia new imigrantų…

blin po 6k žalio moka, kad su jaxtom plukdytų, nu išprotėję žmonės

nu as savajai mokejau tik 4k. bet kai ji jau tris kartus ambasadoj buvo ir nieko nepraejo. net i dokus neziurejo…
nu su jachta irgi neisejo Šypsena
pariso supi…toj kanadoj…
nu ka dabar dar bandysim… Šypsena

Pavydžiu užsispyrimo papulti į štatus, tik noras, vaAš nekaltas, tai visiškai nesuprantamas… Tokia kaina - negaliu įsivaizduoti, nes neteko nieko gero ten pamatyti…

Ko tu cia dabar nervuojies. Nuvaziuos ir patys pamatys, kad ten nieko gero nera. O tai niekas netiki tavimi, kol neisitikina savo kailiu.

tu manai as lietuvoj sedziu ar ka.
?
nepatinka bukit lietuvelej.
3 kambariu butas maximum, deveti drabuziai, golfukas 98 metu. visai gerai ar ne. nu gal dar rusu atvaziuos dabar gi bus bevizis rezimas Šypsena nu dar i gatve nejauku iseit, ir dienos metu mobilka gali atimt… nu nezinau visai gerai.

Klausimas1: gal kas zinot kaip paciam patikrinti ar SS galiojaNustebęs:Liūdna?gal kur inete galima?kaip suzinoti?
Klausimas2: dabar vaziuoju namo,o vasara po bakalauro noriu i status atvaziuoti bent 2 men(jeigu galima intershipui gauti viza ,tai gal ir metam) padirbeti ir vel namo i magistratura.

situacija tokia,amerikietis pas kuri dirbu pasiraso visus popierius,nes pats nori kad vel atvaziuociau.duoda nemokama nakvyne man(tokia ir dabar turiu).jei turistinei reiktu kokios info,tai jis gali parasyti i ambasada kad mane kviecia pailseti porai menesiu,duoda nakvyne for free,tipo benzas uz dyka.
dabar parase ant lapo(tipo suvesk i kompa ir gali siust is jo mailo i ambasada ).
kita kompanija kur dirbu ir tipo pasirasytu dokus intershipui,bet nezinau kaip ten su ten su viza.
jei galima gaut darbo viza kad ir laikina,tai ir pasiraso visus dokus kad nori mane pasikviesti padirbeti(ka as bet kuriuo atveju darysiuŠypsena))) )
mano turtas: namie mano 20000lt ir dabar 12000$ po 4 men parsivezu,tai bus tipo apie 60000lt,ar tai butu koks privalumas einant del vizos?buta is tu LT vistiek manau pirksiu,auto irgi,dar ant AlusAlusAlusAlusAlus ir VyraiVyraiVyraiVyraiVyrai ishsileis ,ir noretusi ir reiktu kad dar saskaitoj liktu.
suprantu kad pacukas bakalaura baiges,nieko neturiu ir noriu vaziuot tipo pailset itartina bus…
vizos pase: 8 men UK legaliai pagal programa
4 men USA(gryzau laiku bus,bet kadangi is karto is pirmos darbo vietos isvaziavom kita dien,sake i imigracine paskambins(o ar paskambino nezinau,atejo laiskas i namus jog tipo mising,bet lygtais buvo ne is imigracines,o kazkas su sponsoriu,tai sponsoriams paskambinau ir pasakiau kur dirbu ir t.t ,tipo is sponsoriu viskas ok,bet su imigracija neaisku kaip))
darbas LT: dirbau legaliai pora vasaru kai buvau 14 ir 15metu (yra irasai),o paskutiniu metu nedirbau LT.
gal kas turi kokiu patarimu ar pamastymu turit?
dekui is anksto

Vytas