Jausmas grizus i Lietuva - depresija, kuria turime iveikti, ar stengtis kovot, kad griztum atgal?

Jei noras stipresnis už viską, tai grįžk Šypsena kliūtys ir visokie sunkumai tam ir yra, kad juos reikia įveikti. O gal šį kartą sėkmė bus tavo rankoj Laimingas

niu va rimtai!!! - tarsi nusirites jautiesi…lyg na nezinau, neturiu cia as veiklos…aisku galima rasti, bet lyg ir paciam nieko nesinori…lyg plauktum…ir viskas aplink tave, nezinau…keistas jausmas tikrai keistas…

Liežuvis, o sakyk, kodel grizai…?..gal rimtai siausiam atgal… Drovus

oo, zanaz, ir tu prisijungi prie konsiliumo? Mirkt Nekaltas …tai kokia gi pirmine diagnoze? Kietas

na is tikruju, tai kada bus ta diagnoze… Flirtas Juokiasi

Pirmine… gali skambeti ziauriai… bet budinga visiems lietuviams… saves gailejimas -> iš to sekantis neveiklumas, sustabarėjimas, inertiškumas, pseudodepresucha… ir t.t man ir buvo iki šios vasaros VeeeTO BE CONTINUED

Fak!!! o as galvojau, kad tik sustabarejimas, saves gailejimas ir depresucha… Niu bet man patinka isgirsti tai is tu, kurie ta pati patyre Šypsenao kas gi pagailes, jie ne pats save… Žliumbia

LL! : tai grizai?..o ka veikineji ten? ar baigei mokslus cia?..as tai jau irgi nebezianu, atrodo zinau reikia mastyti logiskai, bet mano dvasios bukle tokia prasta, kaip tu pasakei - suvoki kad nebera bendro tasko su Lt. Kazkaip kartais net pagaunu save sakydama kad ten mano namai…taip traukia nors tu plysk… Nežinau

Jo, kai gryžti po ilgesnio laikotarpio į LT, tai tikrai jautiesi atitrūkęs, tempas pasikeitęs. Reikia laiko, kad adaptuotumeisi. Tačiau aš vistiek manau, kad viskas LT geriausia,… nors kartais vaizdai iš svečios šalies tiesiog užvaldo mintis. Matai tuos miestus, gatves, žmones, tą gyvenimą…tuomet reikia ramiai atsigert arbatos ir pasakyti sau, kad: VISKAS GERAI Taip

LL!: nuosirdziai esu laimiga del tave Apkabinimas

olegiux : bet taip uzvaldo, kad is proto kartais veda…stengiuos stengiuos arbatle gerti Kava…ir sakyti kad VISKAs GERAI Cha chair vis tik ta adptacija sudetingas dalykas… Piktaskartais atrodo geriau jau nebuciau isvaziavus, tada bent nezinociau kaip ten kitur… ech… Nežinau

Geras… Cha cha turbut dabar tevelis is tikruju nagus grauzia… Šypsenana bet svarbiausia, kad Tu atradai savo laime Apkabinimasna tikekimes, kad as neprarasiu vilties ir viskas susitvarkys man anksciau ar veliau… Nekaltas

Aj o del kulturos lietuviu tai tikra tiesa…

vis dar laukiu sugriztant Taip Bučkis Apkabinimas