Jaunystes lempuks

Restauruok kas kliba,kaulas 20€ su viskuom. Siaip gerai atpigo mersiukai,maniau dar startas nuo kokiu 5€

dr, restauravimas pabrunges zinok, be 15e neatsirestauruooja sarnyrai pas mus dabar. O dar palikt reik pusdieniui, o meistrai nenori pasikabint masinos ir laukt… nu krc… pigiau kartais nupirkt kinieti uz 10-20e Šypsena jei eina aisku uz tiek nupirkt.

Bbi žino,ne garaziuke o Lutora servise isima,atrestorina,ideda=20-25€ 30kkm garantija išrašo.

reikes gal pasidomet klp kas galetu su visom garantijom israsinet. nes klientui kaip ir patiktu jei tokia saskaita teksciau ant stalo.

toki va,kad ir sarnyrai.lt/#kontaktaigeriausiai dirba tie,kuriu sritis siaura

Lutora ir dirba 20metu ties tuo ir zmogus restauruoja tas pats vis dar Taip

jo zinau tuos lavonus klaipedoj, ble ten man pasitikejimo jie nekelia siaip Cha chabet reikes gal kada uzlekt pasikonsultuot. anksciau ateidavai tai pripise visi slankioja. tai darbo daug turi, tai nezino ar atsirestauruos nu krc Cha cha

Aš tai visad kažkaip sugebu išvažinėt tiek, kad užpylus telpa 56-57 litrai kai bako talpa 59. Vieną kart ir 59 lindo, bet užpylimo vos užkūriau…

sixeri, o tu su zydu noretum turet reikalu? Cha chapaprasta tautieti tai najibat kai vaika, o ka mane? dalys visos is mano puses(kiek rabatiagos uzsimeta civiliams pirkdami? 20-30proc) Cha cha uz nesamones nemoku. Visada prasau kad dartu ne taip kaip liepia autodata, ir ne visa motora perinkinetu, o tiesiog galva ir pan Cha cha

gyvnimelis paprastas pas tau matau Cha chaapgudrauti aisku kad apgudrautu ir sprendimai mano daznai blogi buna, kai meistrai rekomenduoja kitaip, bet… is klaidu mokomasi. tiesa, imu ant imoniu viska, kurios per menesi nuperka darliu uz 10k eu +. Nesakau kad lb daug, bet ir ne mazai Labas

Imone su 10k kas menesi yra labai labai daug. Tokia imone geru dovanu gautu jei pereitu pas kita pardavėja,nes jos vienos apyvartos daugiau nei pakankamai,kad issilaikytu nemaza parde ir liktu pelno siek tiek

tai kai perka puse klp perekupu ant tos imones, tai taip ir gaunasi Cha cha