Jaukus salionas jūsų šeimoje

o kailis?is probobutes paveldetas, palepej pragules koki desimtmeti? Drovustaigi antikvaras! Taip

nu jo Juokiasi …na ka cia pridursi : kiekvienas pagal savo skoni…pas mano vyro mama kabo ryskiai raudonas kilimas ir dar geletas…nu ziauru, bet jai tai prabangos dalykas Cha cha…tai ir sakau kiekvienam savo

tamsta esate vissikai neisprususi, ir nieko nenusimanote interjero dizaino sferoje. kilimas, beigi raudonas - praktishkai jau Haute Couture. Žvaigždėas va svaigstu apie senukuose matyta kilima su ishaustu paskutines vakarienes motyvu… su jezum… grazhu gi. subtilu. Taipdar gi grazhu kaip interjero AKCENTAS yra gintariniai paveiksliukai (pagal skoni pasirinktinai su pushelem arba su marija/jezumi). tik kad brungus labai… Pavargęs

Aga Taip i mą graž liąpąj Taip Angelas

dar labai grazu toks stovelis keliu aukstu su popierinem servetele gelems (per kaziuka butinai nusipirksiu Taip) o isivaizduokit kaip grazu kilimas frotinis su tigrais ir sofa su foteliais tokiom paciom paklodem uzdengta Gerai

O mes neseniai isigijom minkstus baldus. jie zemesni nei iprastiniai. Visur salione siltos spalvos ir ant kilimo spec. pagalveles, jei kartais sveciai neturetu kur atsisesti. Truksta tik zemo arbatinio staliuko. Vis ieskau kokio senovisko ypatingo.

Kiekvienas gero skonio salionas privalo turetu pianina. ypac tuo atveju, jei nei vienas is to saliono pastoviu gyventoju nemoka grot. Pianinas rodo auksta seimininko intelekta, polinki i mena, pabrezia, jog seimininkas labiau vertina dvasines vertybes, taciau ir materialiu jam netruksta. o per baliu labai patogu ant pianino sudeti dubenius su misraine, duona bei papjaustytom darzovem.

O jei mes su vyru ant sienos pakabintume gitara, sintezatoriu ir du akordeonus?

Juokiasi

tada jau geriau fortepijonas Taip.

rojalis butinas Taip ant jo dar galima prikraut natu sasiuvini, i kuriuos per baliovke sveciai kaulus gali savo alkaniems gyvunas isisukti, ar torto gabala nusvilpti Taip

royal butelis??? (be akinių raidės liejasi)… kažkaip niekas nemini dirbtinių gėlių nupjautame bambalyje “iš po alaus”, nejau nebemadinga Nekaltas Nekaltas Nekaltas?

Geles butinas atributas(butinai plasmasovke) o dar man patinka isiuvinetos ciuzinio dizio paduskos sukrautos piramide viena ant kitos, ir butinai tigriniai uztiesalai ant foteliu, o ant langu barchatines uzuolaidos su blizganciais kutukais Gerai

…ponios-bet modernas irgi Veee

Taip Ten žmonėms nėra vietos gyvent Liūdnas

aisku Taip

man labai patinktu ant sienos paveikslas su dviem plaukianciom gulbem ir rymanti panele salia. Tik zmona neleidzia tokio kabint. Vat kaip

Itariu ,kad musu salionas nera labai jaukus ,nes visi megstam susirinkti miegamajam (mes tryse).Gulim ,ziurim televizoriu ,uzkandziuajam.Ziema mums ten labai gera .O vat kai zmones ateina tenka kraustytis i saliona ,bet vat man jis nera jaukus.Vis gvildenu minti kaip cia ji padaryti jauku.

Pas mus sauletas salionas.Kilimas sviesiai geltonas,sienos gelsvos ir didziuliai per visa siena langai.Jauku,neziurint i senus baldus ir sena maza televizoriu.

JOOOO blyn kaip apie pianina nepagalvojau… va galvoju ko dar truksta… Taip