Jau keist termostatą?

Tuoj Raplis dar vieną naujieną sužinos. Cha cha

LS > tik ebay. Auri, kokią? Kad nuo lietuviško JD galva skauda? Ar kad vagai lietuvoj nuo brokuoto konvejerio nuimti? Cha cha

LS, tu pamiršai kas buna tame tarpe, kol galva barska. Realiai galiu pasakyt, man gaila kazkiek zmoniu, kurie visai nevartoja nieko, nes visi geriausi padurniavimai prigerus. O kas po to buna, nu taip, reikia iskentet pabočna efekta Cha chaIC laikyk, nes parduodant nieko negausi.

Dr, žmonės skirtingi, jų biochemija, smegenų sinapsės irgi. Vieni nuo alkoholio atsipalaiduoja ir (gal) patiria kokių nors teigiamų emocijų, o kiti ne. Aš todėl ir nevartoju, nes pamenu, kaio tai yra nemalonu (man).

LS, tai ir sakau, kad man gaila tu zmoniu, kurie nepridare girti jokiu čiudu. Ta prasme nera dare to, ko blaivas nedarytum Cha cha

Ls, parduok ic, paskui galėsi ir r pusvelčiui parduot, jei uzmatys tavo sudkontoriu modifikacijas. Tik atgal sudėjus pardavinet

Gert irgi reikia mokėt Cha cha

Bent aš išgėręs, neatsipalaiduoju visai. Ir nuotaika nepakyla. Labiau nervai pradeda imt Cha cha normaliai paeit neina, kalbėt normaliai neina, galva sukasi, tai nu i nakui tokią būseną. Sėdžiu tada ramus prie stalo ir valgau Cha cha tai dabar paskutinį kart gėręs gal prieš kokius 4 metus. O nesamonės labai puikiai darosi, kada aplink visi girti ir pats pradedi negalvot Cha cha

Kompanijoje ok toki turet, visur vezioja girtus Cha cha

Burtiniks, nestresuok, kai aš jau jį pardavinėsiu, iš OEM R’o tikriausiai ne daug kas bus likę, tai pirks tikrai ne puristas LaimingasNors apskritai vargu ar pardavinėsiu per artimiausią dešimtmetį, greičiausiai liks pas mane kaip project car’as.

Va va, čia ir yra minusas tam negeriančiam Cha cha dažniausiai vasara ir savaitgaliais savo mašinos nereikia Cha cha nes lieka pas mane kieno nors mašina vistiek.

m.delfi.lt/auto/baudos-kvitas/article.php?id=82436731

Pries kiek metu Kostai tai buvo? Šypsena

Na reseta visi zmones privalo padaryti kas kazkiek laiko - vieni dazniau, kiti reciau. Vieni resetinas nueja i viesnami, kiti koncerte, treti isgere sodyboje su geriausiai draugais, ketvirti suvartoje grybu prie juros ir pasinere i spalvota “tripa”, dar kitiem uztenka sudalyvaut futbolo ar mma varzybose, ar pakaituot. Tik beda didziausia kad dauguma reseto formu yra kenksmingos organizmui ir pavojingos darant per daznai. O ka mes zmones, gi ne visi sugebam taip lengvai atsisakyt gerio… ir prasideda is zoles parukymo ar is gerimo per sventes - i menesi karta, tada jau kiekviena savaitgali, o dar veliau, kas antra vakara, vienas pats svaiginasi zmogus, ir cia jau ant liepto stovi, iki alkoholizmo zingsnelis. Aisku, jei imti musu protevius, tai jie alu gerdavo kasdien, ne tik sbaiginimuisi, bet ir kalorijom. Realiai budavo visalaika apgirte. Net pirmyksciai zmones valfydavo sugedusias uogas kad apsisvaigintu kazkiek Cha chaAs pats negeriu tiek kad visiskai atsijungciau ir atsipalaiduociau… bet kai sumaisai nedideli kiek alkoholio + zoles atsiranda sioks toks poveikis, o ir ryte nereikia mirti, nes isgerus per vakara 0.5ltr stipraus - sekanti diena sugadinta. Rasinelio moralas, legalizuokit viesnamius, senjorai nebedubasins savo gyvenimo meiliu Šypsena) resetinsis su kur.vom viesnamyje uz 30euru…

@Rafi, tu čia labai jau ribines reseto formas surašei, arba cheminės medžiagos arba prostitucija. But juk yra ir kitokių formų, sportas, kelionės, meditacija, track day ar darbas sode. Svaiginosi žmonės visais laikais, nes buvo arba per silpni priimti savo kentėjimą arba trūko pajėgumų suvokti pasaulį.

Usa import paimtų ta IC tik daina Cha cha

is UK gerimas Šypsena ,dar gatavas atsibudau,15.00 tinkames su chebra ir i sodyba Moletuose Ufff Baisus

Ls> pasilik stock dalis. Lengviau stock auto parduosi. Lengviau ir aftermarket intercoolerius ir pan. parduosi. Finansiškai turėtų geriau gautis. Klausimas ne į temą Golfas realiai tiek ryja?

Shark, jis vartoja tiek kaip važiuoji. Čia buvo “spirited” driving verkių keliuku palei Nerį (redlainas po kiekvieno greičio kalnelio) plius biškį kamščio. Šiaip long term vidutinės 15, čia mieste be kamščių. Bet aš važinėju aštriai.

Vidutinės dar pakenčiamos Gerai