Jau 9 paros, kaip negrįžta katinas...

Jeigu Sakydama "katinas" turejai galvoja Gyvuno lyty, o ne apskritai katino savoka, tai sakyciau normalu, kad tavo katinas isejes pas "mergas" Širdis
Issilakstys ir grys Šypsena
Mano katinas kaime taip pat daro-kai dingsta, ytai dingsta, kokiai savaitei, o paskui parsivelka isbadejes ir perpus sulyses Šypsena

[quote]
Balta_Katytė rašė:

ale motina savo vaikus myli Šypsena

Sakychiau, 5 men. morchiui dar per anksti. Panashu, kad shiaip pabego, o kadangi mazhas dar, neranda kaip grizhti…Liūdnas
Nors buna visko - mano drauges katinas grizho po metu Apakęs.

Na va, dar viena diena, vis nėr Ne Liūdnas

O toooks gražutis buvo, visas ryžas Liūdnas Paskiepytas, prižiūrėtas, kailis blizgėjo, ech Nustebęs

Šiaip mes gyvenam pusiau kaime, ir jis anksčiau 2 parom dažnai išeidavo. Bet taip ilgai dar niekada nebuvo anksčiau Ne

Vis dar tikiuosi Drovus

Zveriuga, ar grizo tavo kacanas? a?

Ne negrįžo dar Ne, jau daugiau nei 2 sav. Nustebęs

O bandei pati pieskoti?paklausineti?

Ne. Šiaip tai idėja, reiks pakabint skelbimą. Ar jie yra kam nors padėję??? Nes aš mąstau taip - jei jis žuvo, skelbimai nepadės. Jei kažkam patiko ir paėmė ir uždarė namie, irgi negrąžins, net jei pamatys skelbimą. O jei valkatauja, tada juk būtų grįžęs namo, jis yra įpratęs būti ir lauke Drovus

negris … jau gali ieskoti kito …

Katinas tai toks sutverimas kuris megsta vaikscioti vienas, o kaip atsibosta… jis vel grizta. Pavizdziu pas mus kaime katinas grizo po metu.LabasMirkt

Viena mergina pasakojo,kad jos katinas gryžo po trijų metųApakęsApakęsApakęs O jie jau buvo išsikraustęLiūdnas Tik paskui sutikus kaimynus šie papasakojo. Nejau negalėjo paskambinti. Jei kieno katinai ilgai negryztai dėl morčiaus patarčiau iškastruoti.Aš šitaip padariau ir dabar esu labai laiminga, nes katinėlis miega man ant kelių ir į lauką net eiti negalvojaTaip Tavo per jaunas morčiui tad jei negryš galvok geriausia-surado kitus namus.Nekaltas

:\ na tikek…vilkis kad grishtu…