Japoniskos žiurkės - pelytės

Turetu buti ir prekibos centruose skiriui gyvunams… tiksliai nezinau, bet zoo prekese tai tikrai buna, turetu buti ir centruose Laimingas

Jetuski betuski, Simbute peliuku siandien susilauke… Ne neisivaizduoju ka jai galima, o ko negalima duot? Bet jau kaip graziai priziuri, tik laizo ir laizo, o tie mauzeriukai kad cypauja. Kazkaip labai, nes kai gimde salia buvau…kazkaip nujauciau, kad jau sendien, ir pakeiciau sutvarkiau narvely. Bet ar mano toks per didelis demesys Simbutei, nebus pavojingas jos peliukams.

Sveikinu labai labai… o kas del vakuciu skriaudimo tai neturetu…ypac jei tave pripazysta… ir patarciau jau po keliu dienu imti i rankas mazius, nes paskiau gali jau ir neprisileisti… kandziotis draskytis ir pan… mama neturetu labai supykt jei kas kiek laiko paimsi po viena jos mazyli kelioms minutems… bent mano kai buvo tai visai nieko paskiau nedare maziams(ta prasme juos skriausti)… o beto neuzmirsk kartas nuo karto paimti ir mamyte…

Tai , kad vaikiukiu as negaliu imti, jie pliki…o kai mama, uzuos nesava kvapa. Tai sues Baisu

Kai prades atsimerkinet, tai ir pradek juos imti kad priprastu buti imami i rankas… kitaip niekad negalesi ju paimt… jie bus laukiniai

O kas del suedimo, tai kai pas mane jie augo tai tikrai nei vieno nesuede… gal kiekviena pele individualiai elgiasi nezinau…

Aha, taip ir padarysiu… Bet mamyte, juos labai saugo. Dvinys, o tu esi auginus baltasias pelytes?

Taip as esu auginusi irgi porele… patinukas buvo visas baltas, o patele balta su rudom stambiom demem… labai grazuciai buvo Žliumbia

O kai jie praregia, ar bando kazka parodyti. Na ta prasme, gal vaiksciot pradeda. Ir dar, kaip jaunikliuas imdavai plikomis rankomis, ar uzsidedavai kokias pirstines.

Imdavau:plikomis:pankomis Laimingas