Ivertino..

RM-> pac kalc, kad visu kortu neatskleidi Šypsena

Nu karoc,S8 turetu but kita savaite Cha cha

Cha cha

Yra ir protingu visuomenew veikeju, pasirodo… tik kad mazai saukia, kad nesigirdi tokie:m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=86823301&utm_medium=Social &utm_source=Facebook#Echobox=1617104794

S8 Gerai viena buvau pora kartu nupirkes usa, bet neatidave, taip ir likau be S8 Cha cha

Vyriausoas gali trumpai del to “neatidave” kas ten per huinia ? Cancel paty aukciona daro ar kaip ? Aukcionas gi ir yra kad kiek duos tiek Nekaltas ar ten apatine riba nustatoma ir tu jos nematai ? Ne pirma karta jau girdziu …

pardavėjo rezervas yra, jo nepasiekus gali neatiduot Šypsena

Pardavejo kaina jei netenkina, jis neatiduodair vel pardavineja.

Kas kokius Youtubes kanalus įdomesnius žiūrit? Norisi pavegetuoti šiandien. Cha cha

RM vo Gerai

youtube.com/channel/UCHnK83dqyPvFo6GX0rCwn8ALabai geras kanalas, kad neuzrugt anksciau laiko Cha cha

youtu.be/5W_rAzoPOLsAuri, siai dienai jo istorine linija apie aftproma man Gerai

ne visi vienodai vegetuoja Cha chayoutube.com/c/baldandbankrupt/videosyoutube.com/c/NinurtaSpb/videosyoutube.com/c/nikrijavec47/videosyoutube.com/channel/UCIMXKin1fXXCeq2UJePJEogyoutube.com/channel/UCpXwMqnXfJzazKS5fJ8nrVw

Varlamov, Liadov the liudi. Idomus kontentas.

Pikčiau, bandžiau aCidaryt tavo linkus, atsidare tik vienas, su kazkokiu debiliuku ant autobuso stogo. Sita paimč sau i armucha, po menesio uzaugtu protiniai dantys ir dar ačiū pasakytu Cha cha

m.youtube.com/watch?v=bITElb4l_SY

Kazkokie visi rusofilai, kur dingo lietuvisko kontento kurejai? m.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=proto+industrija

Man tai dzin is kurios salie kontentas, jei jis nera politinis. Žiūrėčiau lt kontenta, bet tie visokie piAtuchiniai norbes ir co Veee nelimpa, o kazko idomaus berades, Malyna paziuriu, dabar uzmeciau aki i Kuvalda, zalgiris on air ir viskas.

RM, Gerai Suprasčiau dar ką nors tai spėju išvis būtų įdomu. Juokiasi

RM sita ziurejau gal pries 5metus. Kosmoselis, ant kiek viskas kitaip Apkabinimas ant kiek zmogui daug nereikia, kad nugyventi laiminga gyvenima.