IT - Patarimai "Žaibo padariniai bei apsisaugojimo būdai"

Po fotke yra šis linkas masterkit.ru/info/magshow.php?num=108 prie dalių yra kodai pati schemos fotkė: masterkit.ru/images/magazines/4_RS_3_04_.jpg Bet šiuo klausimu reiktų konsultuotis pas Elektronikus - gretimame klube

upso dėja pas man nėra - aš naudojuos tik senu geru patikrintu būdu - laidų ištraukiojimu Cha chakalbant apie pačią lan apsaugą, tiksliau apie UTP kabelio, tai man kainavo ~12 Lt. tikrai patariu psaidaryti, paprašyti kad kas nors padarytų ačiū visiems kas prisidėjo. tikiuosi kad moderatoriai kur nors numes šią temą į patarimus Girtas

O kas per velnias schemoj yra FV1 ir FV2??"

tai iš 33 žin. pervaryk į pirmą, nes skaityti tai nepatogu dar gale pridėk keletą vertingiausių informacija temų (tos kur iš paieškos, bei dar plačiau per paiešką reiktų paieškoti)

pažodinis vertimas: iškroviklis sakau, klausk elektronikos forume

Mhhh, o žinai aš esu girdėjes, kad žaibai dažnai trenkia i koki medį Nekaltas Juokiasi

Man apsvilino žaibas dialupinį modemą, tai iš 44kb/s pradėjo veikt tik 38 Cha cha Tai nuo tada geriausią apsisaugojimą naudoju - išjungiu pc per audras… Gyveni ir mokais Nekaltas

Ką turi bendro žaibo trenkimas į medį ir apie ką kalbama šioje temoje? Jei nori pasišaipyti iš nick’o - tai čia ne vieta (gali keliaut į Linksmybes, Blevyzgas ar dar kur nors) Vakar taip pat pastebėjau, kad kažkur rašinėjai OT. Siūlau surimtėti

Tema prasidėjo Off Topic’u. Baigėsi patarimu. Cu bei visi, neapleiskit - atradus/sužinojus ką naujo/vertingo/įdomaus - papildykit. P.S. dabar po eilinio žaibavimo, visi bus kreipiami į šią temą - išlieti geras ar blogas emocijas, pasidalinti ar nusivilti įspūdržiais, pergyvenimais ar netektimis.

O kas per velnias schemoj yra FV1 ir FV2??" Tai dujinis iškroviklis.(Surge arrester),kuris suveikia prie tam tikros itampos (mūsų atveju tiktu 75-300 V) ir praleidžia aukštą įtampą į žemę,aišku jeigu geras įžeminimas. Vieneto kaina 7-12 litų . Pirkau Lemonoj ,ir tai tik pagal užsakyma iš elfa.se ,reikia laukti 2 savaites. Gal yra kur pigiau ir greičiau,nežinau.

Džiugu kad mano darbas nenuėjo veltui Cha cha

gal dar kam pravers apie ups’us: arsenalas.home.lt/?m=Apie_UPS