Isvaziuoja

tokia jau Lietuvaiciu dalia:
SEDZIU PRIE LANGELIO,
LIUDZIU AS BERNELIO…

ne taip:

SEDZIU PRIE LANGELIO,
ZIURIU PRO LANGELI…

jaigu tavo kaime kitaip dainuoja, tai nereiskia kat gali lysti prie mano kaimo folklioro…

folklioras neapsiribija tamstos kaimuAš nekaltas

Gerai, kad man tokiu baimiu nera…
Ne tik bute, bet ir name viena budavau dazhnokai… ir nieko Šypsena
nors shiaip nezhinai kas gali gyvenime nutikt…Aš nekaltas
o jei bijai - tai geriausia drauga/e pasikviest Taip

o kai kam ir pusmeti reikia buti vienai Liūdna

Nesuprantu as tokiu moteru. Pati daznai sedziu viena po dvi-tris savaites - kai maniskis komandiruotese, arba man tenk min.savaitelei isvaziuoti darbo reikalais i uzsieni. Taigi zmones del to nemirsta. Moterys reikia truputi optimistiskiau ziureti i gyvenima. Stai as jau trecia diena sedziu viena - maniskis pasirodys tik kita penktadieni is Vokietijos gludumos. O del nelaimes - tai ji ir cia gali ivykti toli neisvaziavus. Taip, kad Jums tvirtybes laukiant savo Vyrai . Gėlės

Oj kiek prirasyta… Apakęs
Na tikrai nenorejau, kad mano tema nuskambetu kaip kokios savim nepasitikincios ar visko bijancios Moterys bet tik suzinojus apie jo isvaziavima tokios mintys uzpludo… Ir ko as cia isvis pergyvenu, gi ilgai gyvenau viena, ir be Vyrai ir be suns, ir nieko, gyva dar Liežuvis
Zodziu, laukti liko nebedaug, o ir pratintis pamazu reikia, nes pasirodo, brangiausiajam nuolat teks vazineti kazkur kelioms dienoms… Ka padarysi.

tu tikrai tokia nepasirodeiLabas

Kleckas, didini zinuciu skaiciu? Mirkt

[quote]
Lyga rašė:
Kleckas, didini zinuciu skaiciu? Mirkt

tikrai neNeNe, jei nenori jie, kad buciau VIP’as - tai ir nereikia…
man uztenka ir buti nare…
o moderatoriu pradejau del to negerbti…

Dont gave up Kleckas - kam reikia, tu seniai esi VIPas sirdy. Mirkt

Reikia jums merginos koki tai hobi tureti ir viskas bus tvarkoj Šypsena

Turim, bet kartais norisi pasiguosti, norisi supratimo ir palaikymoLabas

Aha… Galima pvz., kokias nors kiapurias megzti… Šypsena Kaip tik tinka per Kaledas dovanoms… Hehehe… Ania, Ause? Bučkis

Manageri, cic. Buvo kepure, pats kaltas kad praganei Liežuvis Kitos teks palaukti iki kovo 15 (nu cia, aisku, jei nuotaika bus virbalus i rankas paimt).
Beje, savo rupesciu truputeli “prikarksejau” – sugedo masiniukas Kaliningrade, vat Liūdna

Aha tipo siuvineti kryzheliu Cha cha

Esu issiuvinejus viena paveiksla kryzeliuCha cha Grazus daiktas gavosiCha cha Tokia mergyna guli ant upes kranto ir skaito knyga… Siuvineciau dar ka nors, ale visi tie pardavinejami paveiksliukai kiciniaiLiūdna O ta as persipaisiau is zurnalo, kur buvo issiuvinetas (crazy tada buvauCha cha) Ale to paties dar karta nenoreciau siuvinetAš nekaltas