Ištikimybė - tai vertybė ar ...?

deje, aš nesugėbu būti ištikima Nustebęs
Jau mano pati pirma draugystė buwo tokia, kad tą patį vakarą jau buvau neištikima, tad ką kalbėti apie kitas… nu žinoma kai tęsiasi draugsytės 2,5 savajtės ir kartais net nebūna progos kada būt neištikimai, tada būnu Angelas bet priešingu atveju, aš visada pasiduodu pagundoms Žliumbia

bet ir klausima uzdaveiŠypsena cia panasiai kaip: buti ar nebutiLiežuvis
as renkuosi tai kas man atrodo teisingaŠypsena

kai istikimybe pradeda trugdyti malonumams taj tada reikia galvoti ne kaip tuos du dalykus atskirti o pagalvoti ar tavo antroji puse yra butent TAS zmogus su kuriuo boonant norisi eiti tiesiai (o ne i kaire ar desine) [vien tik todel kad is JO visus malonumus gali gauti…]… Jei istikimybes negali suderinti su malonumais taj nefig prisiekinet kitam zmogui amzina meile varge ir dzeugsme… Nekaltas
Istikimybe nera kazkokia vertybe… taj tiesiog isipareigojimas kitam zmogui tikintis is jo to paties…
[imho]

siaip zmones tukiasi draugauja buna istikimi ne tam kad jaustusi dori, o tam kad kai myli kitu kaip ir nebereikia. istikimam buti ir turi but malonu. kazkoks keistas mastymas pas tuos kurie mano buti su vienu zmogumi ir ji myleti ir buti istikimam yra kazkas kas neteikia malonumo

Galima gaut visus malonumus su savo antraja puse ir nekils klausimu apie jokias neistikimybes…pasirenkant zmogu galvokit ko jums reik ir viskas bus ok Liežuvis

kas yra dvasine neistikimybe?? Nekaltastiksliai,kaip ji pasireiskia. o kas i tema,kaip viena sbaro dalyvis sake,menas ne susirasti meiluze,menas kad apie ji niekas nezinotu.tada ir neiskaudinsi nieko.ir tau bus gerai.tik ta sazine…

Hmmmz ar ishtikimybe yra vertybe…na wa dabar ir swarstau…ishtikima mano panele ar ne…jei taip tada yvertikniu ar ji yra vertybe…

gali budamas doras-istikimas pajusti dar didesniu malonumus negu neistikimas,juk didziausias malonumas yra myleti,o po tik visi kiti.

Na man atrodo, kad kai myli žmogų, tai tau ir nekyla minčių išduoti ir skaudinti jį…

istikimybe labai didele vertybe… Mirkt omalonumai galimi ir su mylimu zmogumi… Mirkt

Dorybe su malonaumais Šypsena Taip Gerai Reikia buti doram, taciau nereikia atsisakyti ir kai kuriu malonumu (aisku, proto ribose). Istikimybe- labai brangi vertybe. Šypsena

Beveik iki 17 metų buvo malonumai, tačiau vėliau viskas kardinaliai pasikeitė. Jau beveik trys metai, kaip aš ištikimas savo merginai ir kitos man nereikia ŠypsenaP.s: lengvo flirto neištikimybe aš nelaikau. Juk visi kartais paskaldom bajerių Mirkt

o as ir ne internete kieta, seksuali ir patraukli.

Istikimybe - brangiausia vertybe (man).Gaila, kad nedaug kas ja vertina.