isteketi uz gejaus???

nu man jau geriau kad niekas neziuretu Kietas

ash dar ne tiek apziot sugebu Kietas Mirkt

Ne ash tikrai nesutikchiau…o kam to reikia?..jeigu zhm,ogus gejus - na ir puiku…kam slepti tikraji save… Nustebęsnesuprantu Ne

bet tada gi jei nieks neziures, taigi rankutes tavo nuvargs Nekaltas Flirtas,

neprisikalbek tik Flirtasbaisiai nemegstu, kai meluojama Mirkt

tai negalioja shiuo atveju ,nes ash nemeluoju Mirkt

jos ir taip pavargusios nuo plytu kilnojimo , tai daugiau nepavargs, o seip tai yra tam stoties rajonas Mirkt

gundai? Drovus

niuz yra berots toks rajonas, ale ten papigiai ir dar priedus ivairiausius gali gauti… Nekaltas Cha cha

Sharki, nori prikola? Cha cha

niuz rezk Nekaltas Drovus

BraShKia: Tu ka pliat,ishwis bijai savo morda parodyti,ane? Turbut tave pist galima tik uzdejus ant galwos maisa,nea? TU tylek sakau,ziurek su kuo sneki,kale nx Pamatysiu,mano draugaj tokia kekse grejt padarys per wisas wietas cia ta kur tema sukure apie tai, kad bijo mamai apie berniukus pasakyt man parase Cha chakaip manai, apsimoka jos mamai paskambint? Cha cha

Juokiasi Žliumbia Juokiasi… turbut ne tik jos mamai reiktu paskambint Cha cha

kad ir kaip ten bebutu man darbo diena prablaske Cha cha

ne tau vienai, dabar net uzmigt nakti bus sunku, tai prisiminus Cha cha

parasiau, kad “gal nori susitikt su manim ir pakalbet?” tai sake : Dw, pliat as tave pamatysiu pasmaugsiu" Juokiasi Juokiasibuciau Lt nepatingeciau ir nuvaziuociau Cha cha

Juokiasi…niuz grazu, mazvaike auksciausiam lygi…noreciau ta grazuole pamatyti…

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi tai matai jos draugai tik pisimu ir uzhsima , tai reiskia suklydau kad po metu sex’o reikes…jai jau dabar reikia Cha cha ne reikia o jau ir …

yra foto jos dienorastyje Juokiasi14 metu - pats tas ereli vaidint Gerai Cha cha

Nekaltas" KIEKVIENA VARLE SAVO BALOJ ERELIS" Nekaltas