issiduke (issilakste)...

o ash jau atsilaksciau… dabar noriu surasti vieninteli ir buti su juo… ir nelakstyti… Cha cha

ale visi komentarai i vienus “vartus” Cha chaas tai aplamai nebedukstu. esu suauges zmogus, t.y. 30+ Cha cha

kazhko matyt tu nepastebejai? o gal tu mano komentaru ish vis nematai? Šypsena

ash ish vis niekada nelakstau Cha cha Cha cha Cha cha

Nuo 20 iki 35 neturejau kada ir kartais nebuvo galimybiu issilakstyti…o dabar ka noriu ta darau, kur noriu ten varau, zajabis… Laimingas

Kolia Šypsenažilė galvon-velnias uodegon Cha cha

Kala, man ir paciam butu idomu paziuret ar turiu zilu plauku, jau 10 metu skutuosi kiekviena diena galva…del velnio tai galiu pasakyti atvirai kad tingiu kartais pasinaudoti viena ar kita proga:-D

Kolia,na nepriimk tu to posakio taip tiesiogiai Drovus

Pailsesi ir vel pradesi?

O kur jo ieskai? Namuose sededama? Nekaltas

Kam dukti, lakstyti? Ramiai prieini, imi ir vediesi… Cia labai svarbu, kaip prieisi ir kaip paimsi. O svarbiausia- ka imsi Flirtas

Gyvenimo yra per mazai issilakstyt Nekaltas Jei jau laksto, tai visa gyvenima, jei ne- vistiek kada nors prades Taip

kai koju nepavilksiu ,busiu isilaksciusi ,tik dusioje vis dar lakstysiu

nu ne… Šypsena bet shiaip ir neieshkau jei jau tiesiai shviesiai… sedi vienas ant kabliuko, arba atvirkshciai ash ant kabliuko net nezhinau kais cia ir kas cia… Cha cha

Kuprota tik grabas istiesina…

Tai sakai baigei… Cha chaO dabar kaupi jegas sekanciam baigimui? Cha cha

kiekvienam savo.Amziaus cenzo nera.Tai priklauso ne tik nuo ugnies vienoj vietoj,bet ir dar nuo daugelio dalyku.

Visai nesenai spaudoje buvo aprasomas vienas Cekiskes seneliu namu gyventojas. Brodas gerokai virs septynesdesimties kazanova, issireikalavo oralinio pas desimtmeciu jaunesne babulyte… Uzlauze ja prieglaudos tualete… Baisu

Geraiir ten turi vykti veiksmas Juokiasi

Ta ir sakiau - kuprota tik grabas istiesins… Cha cha