Ispudziai is Brainstorm, Fool\'s Garden ir t.t. koncerto

xaaaaaaaaaxa:D PMC nepatiko :D:D:D:D xoxoxo:D:D:D:D:D PMC gerewsiai pasirode aisq ir tie fools garden nieko.brainstormai-man asmeniskai sudu *****,o apie delfinus net nekalbu Baisu tacew kadangi kiekvieno skonis skirtingas,uikiai suprantu kad pagal savo megiama grupe pasitusinot,liaudis :D:D:D:D peace out Baisu

Speju del ko Šypsena

nebuvauNekaltas

Kaip orelis buva? Cha cha

ai,sporto rumuose oras visada gerasCha chaGirtas

nesitikejau, kad bus labai faina…tie visi perkelimai ir kita, bet turiu pripazint, kad buvo laaabai faina…apie delfinus tai neturiu ka pakomentuot, nes jie man niekada nepatiko, taip kad geriau patylesiu…per fools garden puikiai paseliojau…jega…Laimingasper panjabi sedejau ant zemes ir meldziausi, kad kox Alus imetes neuzsoktu…o per branstormus sukaupiau dar likusias jegas ir siek tiek pastrikinejau…zodziu,super…Laimingas

wisgi uzsitese koncertas, per brainstormus jau wos pastowejau, nekalbant apie selima;]] siaip ciki koncertas, o del panjabi mc, pradzioj tikejaus daug blogiai, ir ziu wisai nieko gi Mirkt

jooo,man tai koncertas klaipedoje buvo pats geriausias per visa mano trumpa gyvenima!! pasitoosinau nerealei,nieko neatsimenu…tai gal jo net nebuvo?? o,pala,juk rimtais,gi klp nebuvo,blin,tai pasirodo sapnavau ta nuostabuji kreivasnuki delfina ir pandzhaby emcy.bliamba,sumokejom babkes ,10 lt[4tadalis stipkes!!][arba 5 bonkes alaus] ir niekas neatiduoda centu:/ ot subines bliamba.
sakot gerai buvo?? nu ir dziaukites blin
nors man ir px ant tu grupiu kurios koncertavo,bet esme principe!
krc,geroos dienos,kolegos bangieciai.
pasprinkit,kas valgot,ir seip,as jus myliu ir pan.
nu jo
ate Labas

seip kai koncertas neivyksta del atlikejo kaltes-pinigus uz bilietus grazina.pati kazka matyt praziopsojaiNekaltas

Man atrodo, kad koncertas neivyko del organizatoriu kaltes. Fool’s garden patys sake "Nobody knows why" koncertas neivyko klp.

Nu tai kaip supratau nieko gero Laimingas

pas mus neivyko koncertas Žliumbia