Išprievartavimas- siaubas!!!

tikiuosi sita istorija melaginga … ziauru Pavargęs

nusivilko treningus. anyway
kalejme girdejau labiausiai nemegsta sitokiu
tai taip jiem ir reikia.
lloxai duxai ir pituxai debilai Piktas supykde bl

o diewe…nesamone…ir uz ka jai taip? neisiwaizduoju ka ji patyre, bet tai buwo ziauru ir zema…labai zema, o ypac is tu waikinu (ju net taip wadinti negalima) puses…tikiuosi jie gailisi ir daugiau taip nedaro! tikiuosi…PavargęsIgnoruojuKanda

bajsuBaisu

BAisu…Liūdnas Galetu vel mirties bausme iteisint ir tokiu py…
iszudyt. Maziau psichu ant sios zemes ropinetu Piktas

siaubas…Baisu tokius tik shaudeet…Baisu

ne kas… Ne

siaubas…!!!PiktasKandaKandaKandaKanda

ziauru Blogai baisu Blogai nezmogiska Blogai

Pavargęs~Baisu~Kiaulė~Kanda~

O tu žinai, kad tame saite vos ne kas antras pasakojimas išgalvotas?Nekaltas kassavaitę ten rasi panašių pasakojimųBlogai…komentavau aš tą “rašinuką”…tiesą sakant- nemanau, kad tai tiesa, beto ir panelė gera, naktimis valkiojasi, px nieko nesakysiu, dar pagalvosit kad aš už išpreivartavimusCha cha

prievarta- žiauru…nejau vaikinams nešlykštu mylėtis su mergina, kai ji to nenori?Nekaltas

KOkie lochaj…BaisuKanda Tokius tik ishrengti nuogus ir prirakinti miesto aikshteje…Kanda geraj apipjawstyti ir palikti sawaitej kokiai…Kanda
Elgiasi mano manymu taip tik tokie kurie patys negali panos susirasti…nes yra per dawg dawnaj, kad i juos ish wis kas atkrejptu demesiKandaKandaBaisu

tokie net mano gajlescio newerti…Pavargęs

kraupu Žliumbia

DiEve NX tokius ir pakarti galechiau savo rankomis Kanda Kanda Kanda

pakabint uz b**io tokius ant medzio miesto centre Kanda tegu patys patiria ka reiskia pazeminimas Kanda

MAtaw vienitele bawsme… nupjauti…

Laimingas Nu bet rimtaj… nekajsios kur nerejkia… debilai IgnoruojuKandaNežinau

Tegu patys sau i ruras pasikajsioja…Apakęs~

o ne mergajte prievartawja 3 valandas…ApakęsPavargęsBaisu~

Kiaules… Nerandu net zodzniu…Žliumbia

komentaras toks…
labai gaila irpan, bet pakomentuosiu is kitos puses labai negerai uzsiklesti savyje, ji igaus kompleksa , bijos vyru, sekso ir daug kito negerai tai, o pcihologas tai patvirtintu …
jai nereikejo sleptis, bet siep tikrai gaila , o tie debilai…
beje stai kuo baigias pasivaiksciojimai i sokius …

net gerai kad nukopino cituodama, beje as nezinojau to http://www labai dekui uz sita www

MirktBučkis

aga pacius padaro…
bet kodle nemegsta zonoje prevartautojuū nesuprantu Nekaltas
bet gerai kad nemegsta, bet blogai kad mazai uz tai sedo

nieko cia isskirtinio ,visi isprievartavimai panashiai vyksta,nieko naujo ,taspac meslas