Išorė

Robi, juk į poršą eina opozicinis 4cyl?

Nu nu Robi,neišprotėk Cha cha

Raudonas GTI gerai žiūrėsi, dar geltona spalva graži 98.lt/volkswagen-golf-gti-7-fl

quattre, sakai nelogiška būtų? Cha cha taigi babkės taupytųsi, numestų deforsuotą variklį vw paršas.

cia is shito kolektyvo berods kazkas kazka su lombardais turi bendro? Nekaltasieskau balto aukso lauzo.

naktibledas- dalyvis burned.

Jei subaru į impreza 2.5 įdėjo, tai 2.0 turi tilpt, bet tada kiti niuansai Šypsena

Robis, danke Gerai

atrodo super Šypsena o kaip paprastas skydelis atrodai ?

Man jau to skaitmeninio ekrano uzteko. Isijungiu, kad rodytu paprasta skydeli Cha cha

Paprastas atrodo paprastai, tik apipavidalinimas mėlynokokas dailesnis

LS>Kodel Subaru atkrito? Per kieta? Garso izoliacija prasta ir medziagos? Nekaltas

Dėl spalvų sako negalima ginčytis, bet kaip galima norėti R’o be spalvos ir kinietišo stiliaus ratlankių, kai yra mėlynas R’as? Apkabinimasi62.tinypic.com/1zc0lcz.jpg

Parase sikseris apie spalvos pasirinkima visa gyvenima nevykelio etikete nesiojantis Cha cha

@zhakas - nu pasirodo kad galima. @gmc - Sti atkrito dėl turbolago, kietumo ir mechanikos. Salonas ne mano stiliaus.

uzbegant uz akiu,guolis neblogai atrodantis ir judantis,na bet uz 40 tonu popieriniu,butu asmeninis pasirinkimas koks f10 m5 Cha cha ,gero vazinejimo LS Šypsena

Blia golfas zjbs, bet man bedziui labai jau brangus kw, nebent uz valdiskus Cha cha

Spalva gera… dabar modna Cha chaNu runkeliu JuokiasiBet vat ratai man ir gi… kaip nuo kokio elektrinio golfo Cha chaBendrai akujenai Gerai

P.s. uz 40 tonu jau kaip ir hybridinis passats gaunasi… Pagal poreiki kiekvienam aisku… bet kai as iki 30km per diena… tai toki pajami ir chaliavai vazineji 4 metus is 5 Valio Cha chaO ir arkliu bendroj sumoj ten kazkas apie 200 ar daugiau biskuti… Nekaltas

Nu kaip suprantu dėvėtų net nesvarstė, tai už 40kg nieko nenupirksi daug įdomaus. Jei rinktis tik iš naujų, tai R’o kaina už kilogramą labai nebloga.