Iskau DJ Tiesto gerbeju

Tu ce gal kiek per drasiai, apibudindama jy kaipo “genijus”… Nera visai taip.Nekaltas

aukseli taves neizeidziant DJ Sammy ne olandas o ispanu kilmes DJ dabar reziduojantis vokietijoje
Svenson & Gielen ne olandai o Belgai
vat tiek kolkas

na o ka domina daugiau olandu DJ apart mano minetu Tiesto ir Armin van Buuren dar pasiulyciau paklausyti Ferry Corsten, Gabriel & Dresden, Marco V, ir dar keletos kurie tikrai nera zinomi

oranzine salis olandija Liežuvis

tai jau cia tavo tokia nuomone Labas

marco v zinomas puikiai Šypsena
svenson & gielen ne belgai, as tuo isitikinusi 500% MirktLabas

Dj Tiesto - Lethal industry Tūsas

Na va nepatingejau pasiraust interneteŠypsena
"…he was born in 1968 in the Belgium town of Mol or that he put his first record on the turntable at the age of 17?"
Isvada: Johan Gielen yra belgasLiežuvis

na tada reiskia kad isitikiusi blogai Šypsena na tiesiog as suprantu kad mes negincytis ia susirinkome taciau kas liecia svenson & gielen dueta : http://www.id-t.com/sounds-artist-info-svenson-gielen-eng.php
nueik i sita puslapiuka ir viska suzinosi ( neziurint i tai kad cia yra olandu radijo stoties puslapis tai tik parodo kad svenson & gielen yra DJ kurie kile is Belgijos ir save laiko belgais )
pacituosiu viena sakini del ko tu galejai pagalvoti kad jie olandai : " In Holland, where he went to live after his adventure in japan, Gielens star was also rising" Taigi jei del sito mes ji laikysime olandu tai tada Paul Oakenfold mes turetume laikyti Amerikieciu nors jis ir grynakraujis britas. ir dar . tada mes ir DJ Tiesto turetum vadinti ne olandu o ispanu kadangi jis dabar gyvena Ibizoje ir groja viename is zinomesniu klubu kuris vadinasi "Amnesia" vot tep vot ŠypsenaLabas
DJ VILMO
Labas

suburban train Gerai

=)

TaipGerai

zuiki puiki,vat zinok,atsiverciau tavo dienorascius ir kai sita tema pamaciau…akys ant kaktos issoko!!!DJ Tiesto mano mylimiausias DJ,as olandijoje gyvenu dabar tai visada i jo pasirodymus vaikstau…pirma karta ji pamaciau Ispanijoje sia vasara tai net apakus buvau koks grazutisFlirtas,ir koki muzona varo!!dabar naujausias jo darbas Traffic toooks ziaurus!!Geraisu juo turiu truputi bendru pazystamu,olandija maza) tai gavau jo koncerto DVD- fantastika!!!aplamai,olandu Dj patys geriausi pasaulyje…ir graziausi,ir draugiskiausi ir geriausia muzona grojaŠypsena

nedaug jo dainu girdejau, bet viena man liabai patiko - "in my memory"Gėlė

Niam niam

respektash Drovus

Zinom ir labai gerai.
Dj Tiesto gero Trance darytojas.

nezinojau, kad olandai taip garo duoda…
Ne
o siaip tai as visgi lioksiu prie roko Labas

nezinojai apie olandus?..
o paul van dyk kartais ne olandas…? Cha cha

beje metesi pas mane darbe nyana abu cd, bet niekaip neprisiruosiau paklausyt, nes visokie DJ xxxxxx vezi varo… geriau kai be priedo DJ pasivadina…
bet paklausiau… neblogas, lengvas transas… Cha cha visai nieko Šypsena

bet ar tas nyana cia joa paties kurta ar tik miksuoti kitu gabalai?

p.s.
prisiminiau, kad suburban train labai patiko… Cha cha

ne paul van dyk ne olandas jis vokietis
o nyana tai miksuotas dj tiesto CD bet ne jo solinis

man matyt jo pavarde labai olandiska pasirode…
whatever… Cha cha