Ishvyka ant akmens!(kursiu marios)

na nesuprantu…negi su kokia gandonke plaukiojat po uosto ekvatoriją NežinauKvankt????

o mes su rico, dziuzu varinejom, ieskojom tos saleles, nakti blia Juokiasi vos suradom

na as tai su zvejuku su mano ufimka varem, bet zvejukas sake galetu ir ant plaukiojimo ciuzinio persikelti. tiesa irklavimas uosto ekvatorijoje suaktyveja trigubai, palyginus nei kokiame ezeriukeCha cha

zvejukas sake spiridonai, kad tu tik po tam tikros dozes alaus sutikai plaukti Juokiasi

tu pamatytum kaip mes ten plaukėm- kaip piraitai plia- tamsu…vytia apsikrovęs čiumodanais, meškerėmis alumi- irklas prieky ir gale…bei šutinom išsišiepę apie 00:15 val…makalavomės kol radomŠypsena)

sadyvra rašė:

na nesuprantu…negi su kokia gandonke plaukiojat po uosto ekvatoriją NežinauKvankt????

[/quote]

kaip pagavot, kokia žuvis???
suprantu, kad ten tokia vieta, jog gali bile ką pagaut, bet vistiek įdomu, juk ko gero tikslingai varėt kokių karšių, ar stintų ???Nekaltas

karsiai, geruliai eseriai 200-300g, unguriai, vegeliu pora, starkis
bet pagrinde karsiai aisku

buitinis klausimukas. myzt aisku per borta galima, o kaip pasikt? vienas uz ranku laiko, paskui pasikeiciat? Cha cha

nu blia dabar jau galutinai sunervavai PiktasKandaPiktas

raminkis! tu ten netilpsi Cha cha

Šypsena

atsakysiu ir į šitą klausimą Juokiasi

šiaip yra normalu kai statistinis lietuvis - žvejys eina kasdien didžiuoju reikaluŠypsena

tada mes buvom ant akmens naktį iš penktadienio į šeštadienį. Viskas normaliai- viskas ok- šeštadienį visi pratempė…Šypsena sekmadienį rudieji pradėjo jau veržtis per kraštus Pavargęs (visi kiti kažkaip tą Š matyt dar kartą virškina- bo jiems vienodai) tai vot…ten ant to akmens- yra iš vienos pusės tox a la trosas(nuo vandens apie 70 cm)…ir aukščiau jo yra tokie armatūrgaliai išlindę…na toliau pats supranti- atsistoji ant to troso- rankomis įsitveri į armatūrą- atkiši du žandus į uosto ekvatoriją- ir pilnu spaudimu- iki akių pašviesėjimo Cha cha

ten yra tokie trosai, patogu pasilaikyti jei reikia Šypsena

dar negalutinai, tuoj atsiusiu keleta nuotrauku Be be be

va čia tai išsamus atsakymas JuokiasiGerai
o tave, Bite, mokink ir mokink Kanda

na na…Klasta

o tai as dabar ziuriu i foto ir mastau, ten gi nuo kranto ne ypatingai toli, tai gal geriau nuo kranto donkes metyt negu tokioj dalbajobiskoj vietoj sedet ir dar su valtim po uosto teritorija plaukiot?
Nekaltas

Aš net nemaniau, kad tas akmuo ant tiek mažas. Kaip ten vytia and co. sugebėjo dar ir miegot?

bliamba- foto pas mane namie kažkur kompe- įmesčiau…

manau nusimato meetas “Ant akmens” Cha cha

aš jau irgi apie tai pagalvojau…Juokiasi
nu bet blia, kaip klausė salatis, negi te nuo kranto neitų pažvejot ???Nežinau