Ish kur ramunių ziema gaut

Tai ir aš va sakau… Prie ko čia RAMUNĖS ? Cha cha

taigi RAMUNES - DARZELIO GELES, tu ka savo zmonai geliu nedovanoji, kad nezinai?
bet cia ne apie tai…
esme tame ,kad ramunemis mergickos buria myli-nemyli, o ash vat ryte labai patingejau, tai pagalvojau ait ar neit, bet jau jokiu abejoniu- aisiuTaip

uzuojauta, matyt diplomatijos meno nesimokei, kad taip nepasisekoNustebęs

Ar turint reikalą su ligoniu diplomatija turi kokios įtakos ? Ir taip ilgai jis manęs nelietė.

O kas dėl diplomatijos - kitas ir įsižeistų po tokio tamstos pasakymo.

tai tu dabar kaip skamrockas man dabar pakersysi po sito mano pareiskimo, a neMirkt
bet tu gi ne tas bludas, tai nesitikiu blogiausioNe

tik pamegini neit Taip uzdesim bauda Cha chaCha chaCha cha (as pats vos vos gyvas esu Liūdna Ne ) bet ajsu Mirkt

vos gyvasApakęs
pasiaiskint turesiTaip, bo tai gausi dviguba baudaTaipTaipTaip

Bauda Simui atsaukiama - priezastis laaaabai svarbiTaip
ne veltui atsirado tema del protu nutekejimo i uzsieniTaip

Tai ka, nei pas viena bangieti nevyks kalediniai tusai univeruose ar darbovieteseAš nekaltas
na ir neidomu jums Mirkt

anksti dar … anksti

plia, tai kas cia jau liko desimt dienu iki kaledu…Aš nekaltas
ash tai zhinau, kad zmones po kelis balius jau organizuojasi…
pvz.didele kompanija -1, jos padaliniai dar karta-2…o cia jau ir kaledos

Geros haremo nakties, Penelope… Nustebęs kai tik rasiu, atneshiu as tau tu ramuniu…

XVIII a: Jaunas kavalierius su švarkeliu ir peruku buria su ramunele: Myli-nemyli, myli-nemyli…
XIX a: Jaunuolis su fraku ir cilindru buria su ramunele: Myli… Zinoma, myli. Duos-neduos, duos-neduos…
XX a: Džinsuotas jaunuolis buria su ramunėle: Myli… Aj, niekam tai nerupi. Duos… O kur gi ji dings? Stovės-nestovės, stovės-nestovės…
XXI a: Nenusakomos lyties būtybė sėdi, žiuri i ICQ emblemą-ramunėlę ir skaito: "Aš tavęs noriu, as tave myliu… Susitinkam, a?" ir spelioja: Vyras? Moteris? Aktyvus? Pasyvus?..
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

sitas geras labiTaipGerai as tai prisimenu kai vasara su klasioke zoologijos sode is ramuniu burdavausCha cha man tada buvo 18mDrovus

o kodel zoologijos sodeNekaltas A ten daug ramuniu buva???
O ka burdavaiNekaltasMyliu

agaTaip budavo labai daug ramuniuGėlėGėlėGėlė ir visos likdavo be lapu po musu vizitoCha cha
nesakisiu prie visu is ko…Drovus be to kas buvo,tas prazuvoLiežuvis

Teisingai, senokai jau buvo, ner ko cia praeitin gryztNe
Ale tavo ramines Isabelle ma labai i rozes panasios, aTūsas

jiuoo…bet isivaizduok,kad ramunesTaipLiežuvis

Oba Apakęs kam sove i galva ta seniena istraukti ???

nesipravardziuokLiūdnas