Išdurnėjo dujininkai

Nakciaui.talpix.lt/HVq53.jpgKorona plauciu sikart neeme, geriau ne kazkiek ir budavo 26min, tempas 5:56

Woriau…alaus varei ? : D

Alaus turiu ir namie, bet iki savaitgalio neimsiu, tikiuos

Sikseri ka daktarai sako ? Atsistatys alveoles ar jau su visam ?

Su plauciaiw yra beda ne tik deguonies isisavinimui bet ir anglies dioksido pasalinimui…vat kame beda…bloga, dusti ir vis ikvepi…o beda pasirodo ne deguonies trukume o dioksido pertekliuje Liūdnas reikia ir ikvepti giliai ir iskvepti giliai…

As negliu atsigaut niekaip irgi. Jegu nera mirtinai. Suni vedziodamas padustu.

pas mane siandien expedicijeibb.co/WvzFT1c Cha charyt begiot aisiu ble laukiu tu salciu, turetu smagiai begiotis Juokiasi

O ble reik jau ir man susiimt Cha chaMatėt straipsnius - po covid ir smegenai kenčia. Kolegai stipriai atmintis sušlubavus. Sirgo sunkiai

Iki pietu dar nieko. Vakarop pzdc- kojos linksta.

Blt ir man daugiau pabazaryjus kosulys užpuola, nors aš gal eilinį kartą persišaldžiau bedirbdamas Nežinau Nekaltas

Lincai - tai dalinkis xalturkem, jei jau nebeapsidirbi Cha cha

sikseri is kur info del padangu, cia kaip pas filadelfijus del vairuotojo patirties? o ta su citroen realiai sodint jei toks begalvis Kvankt?

Woris A tu žinai ką aš darau? Idėja

Tips - per žinias mačiau reportažą ir achujelinau pamatęs vasarines. Tik nemačiau ant ko buvo

Lincai - nu kazka ten su wavin, fv plast, frankische, tece, osma ir kitais giacominni. Ne?

normaliai hatai dujos Nr1, o šeip kainų ir statybos leidimų naujom hatom politika specialiai jau taip sudėliota kad šilumos siurblys oras-vanduo yra nr.1. Jei mažas namas tada užtenka elektrinio grindinio šildymo. Ateina infraredo naujoviški vamzdeliai. Galima pasipūsti papildomai arba pasišaldyti pakabinus oras-oras galvą. Taip pat atpigęs geoterminis. Granulės ir malkos lai eina į pavėsį. Per tuos kaminus laikosi smogas poto tarp tokių ubagų.

Woris Nu labiau su Clack, Fleck, Autotrol, Canature, Runxin, Keman, BWT, ir t.t. O tavo paminėti brAndai tik kaip komplektacijos elementai Cha cha

Nu tai patyrę gali ir su vasarinėm paskui rafį TaipKad jau tokie gudrūs ir išmanūs ant šildymo, gal pasidalinsit kaip apgaut sistemą Cha cha Žo po renovacijos sudėjo termoreguliatorius ant kiekvieno radiko, ir ar taip turi būt, ar kažkas negerai, bet visad atsukta ant max šildymo, apšiltinta iš lauko ir vidaus, bet visvien vėsoka namie, ypač kai lauke teigiama. Ir vienam kambary radiatorius šiltas, kitam ledinis, nors iki termostato ateina.

JZHS - nesvaiG su smogu nuo granuliu …

Čia tau tik,vedma,gali,paaiškinti.