Išdurnėjo dujininkai

Brisiau…jei brangs dujos, brangs ir granules…ir net malkos. Granules irgi dar neseniai virs 200e kainavo…cia viskas tarpusavyje labai susije. P.S. yra namas, yra jo energetinis poreikis X kwh…siuo metu 1kwh kaina kurenant dujomis yra pigesne nei 1kwh kurenant granulem.

Nu yra ir duju katilui siokie tokie reikalavimai, belekur nenumesi Šypsena patogumo prasme, bet kokiu atveju, poniskas reikalas. pasidarei valdyma telefonu, ir zjbs.

Auri, viskas ten neblogai su ta webasto namuose, bet pas mus sunkiai tauta prieme. Beto, bent pries pora metu zadejo vis nuimt lengvata raudonam zibalui…pilna kaina perkant butu brangu. Bet tokie dalykai priklauso kiek tau tu kwh reikia…jei siu dienu a++ namui, px butu ir tas brangus kuras. Cia is serijos: koks v12 motoras rija 30ltr benzo, bet i savaite 50km suki ir px…bet jei suktum 5000km, tada butu prabanga su tokiu vazinet Cha cha

Aš tai su Būra tarčiausi, kažkur girdėjau, kad anas gerai katilines įrenginėja. Cha cha

Huntero, dujini katila mates: katilinej, kolidoriaus spintoj, vonios kambaryje, virtuveje…na nieko cia nuostabaus gi.

Huntero, kažkaip pastebėjau, ar tu ten valdysi, ar nevaldysi, vis tiek anas savo gyvenimą gyvena ir sąnaudos tos pačios. Cha cha Bent mano atveju. Cha cha

kupe - nu pas mane buvo ten reikalu su juo. nors, gal cia pasekmes buvo. nes suprojektuotas po laiptais buvo, tai prisiknso, kad neislaiko atstumu ar kazka, teko keist vieta pirmine, buvo reikalu siek tiek. Auri, as kol kas nesidariau konturu valdymo el pavaromis, pasireguliavau pagal debitomacius, yra wi fi termostatas mandresnis, gali kur nori nesiot, valdo katila. prisijunges is belekur gali programint, keist temperatura. tai kazkaip pakanka ir to ir ok. ir isvis, nei seku kiek duju supalinu, nei idomu. kas kelis men nurasau, sumoku ir pamirstu.

Mano gryčiai reik grubiai 1000€ sezonui granulėms. Pabaigsiu sienas tvarkyti- hus apie 700€ metams. Virš 200 m2 plius skliapą po visu namu šildo. Jei naujai daryti tai net negalvoč- dujos. Dabar gi lai čiulpE asilai Ufff

As name 3 zonas ant valdymo pavarom turiu: a. 1 auksto b. 2 auksto c. ukine-laisvalaikio zonos Yra galimybe dar “smulkinti” kambariais, bet rezume gyvenu su 3 zonom, patogiausia.

Huntero, aš bandžiau ir tą proaktyvų mode jungti (kur pagal išorės temp. kitimą), ir pagal laikus dienos programuoti, po to užsiknisau, nustačiau, kad pats jis ten automatu viską organizuotų, tai finale kažkodėl palaiko 23-24, sąnaudas lyginau kelių metų - praktiškai nesiskiria. Cha cha Gerai

Pasidariau, kad namuose 22 būtų dieną naktį ir Gerai Prasidarau langą miegodams geriau.

A++ namo su dujom dabar nepriduosi. Oras-oras arba oras-vanduo.

Nx tos granules, paskaiciuoji, kiek sau algos turetum ismoket uz peckuri ir krovika dirbdamas.

Pas mane irgi 22 tiek primam, tiek antram aukštuose nustatyta, bet sistema, kažkodėl galvoja, kad man reikia 23-24. Cha cha Kaip ir dzin, tik kartais per šilta.

Isores daviklis+vidaus visi reguliatoriai sunkiai tarpusavyje suderinami…tad daznu atveju lauko daviklis nx reikalingas, nes niuansu daugiau nei naudos. Pas save atjunges ji… P.S.Auri, greiciausiai lauko C kreive bloga katile nustatyta…saltesniam orui.

Kupe, galimai taip. Plius, kiek taip iš akies pastebėjau, tai sistema galvoja, kad mano namų šilumos nuostolis didesnis, nei yra defacto. Nes kai tik temp. krenta lauke, tai davai kaitinti, nors tam poreikio nėra. Cha cha Sakau, anas ten savo gyvenimą gyvena, nebesikišu, tik sąskaitas apmoku. Cha cha

Tai tikrai tada bus kreive pasirinkta “saltai ziemai” tai del to ir pradeda kaitinti daugiau nei reikia. As su tom kreivem irgi zaidziau, zaidziau, bet tinkamos neradau, o tie suoliai nepatiko, tai atjungiau ji ir tiek. Komforto lygis namuose padidejo. Jo paskirtis, kad va dabar atejus saltukui didesniam, nereiktu nieko daryt, na o as dabar turesiu “darbo”: reiks is pagrindinio termostato pakelti katilo vandens C nuo 40-45 iki kokiu 50-55…(turiu grindis ir konvektorius name)

Cia kartais ne kokio Zilo iranga?

Tie kontūrų “atidarymai” “uždarymai” pas mane manualiai nesireguliuoja. Yra galimybė per sistemą užduoti parametrus, maksimalias reikšmės, bet kažkaip jau pavargau žaisti, nusispjoviau. Cha cha

Minejai, jog zidini dar panaudoji namie, su sildymo sistema gerai susidraugauja? Nes man po zidinio uzkurimo, netoligios silumos paskirstimo nuo jo, issimusa C namuose is veziu (vienur per karsta, kitur per vesu) poto reikia min puse paros kol gryzta viskas i vezias Cha cha