Isdavyste

Ar tikrai gerai kad atleidau kiek as galiu atleidinet,as savo problemu neskandinu niekad alkoholi juk atsikelsi *pimp…*ova duse bus ir dar ta pati problema…

Gerai,gerai kad atleidai.

Vik paaiskink kodel gerai uztari mot. lyti

Jei tu myli zmogu,jam reikia atleisti.As manau,kad butina kiek moteriai,tiek ir vyrams nusileisti.

O tai nekaltos tos zinutes buvo, ar rimtos? Jei rimtos - tai gal ir neverta n kartu atleidinet Nekaltas

Zinuciu ji begale gauna ir as nelendu ziuret todel nezinau kas ten ka rasineja

Juokiasi Juokiasi JuokiasiSorry, bet man tai juokinga tikrai. Pamatei kažkokia meilią žinutę ir jau kuri dramatiškas temas…Daugybė klausimų iškyla - ar yra tarp jūsų pasitikėjimas, kad šitaip reaguoji, net nieko neišsiaiškinęs? Ar mokate kalbėtis, kad savo spėliones dėstai čia, o ne jai? Ir išvis, kam svetimas žinutes skaityti? Žinoma, tai gali būti rimta žinutė nuo meilužio. Bet tu paklauks pirma!!! Nes kai vien pamatęs žodį “zuikis” puoli čia žliumbti, tai apgailėtina tiesiog.

Vik sakai reikia atleist jai as su kokia mergicka(pvz su tavim) ir ji suzino tai ji turi man atleisti pagal tave taip

Pilar uzmirsai nuleist vandeni

beje, o kiek tau metų?

Ar nematai 57

Ar nematai 57

o, jau pažiūrėjau…tai pgl. amžių galėtai ir šiek tiek išmintingesnis būti Cha cha

Tu tik nepyk, jei būtum sukūręs tokią temą tikrai “iš reikalo”, t.y. žinotum tikrai, kad ji tave išdavė, suprasčiau, užjausčiau ir patarčiau palikti… NekaltasBet jei vienintelis tavo argumentas tai tas “zuikis” žinutėje, tai jau kažkaip nerimtai čia gaunasi Mirkt

Itariu kokia tu ismintinga…pirma knyga gyvenime perskaitei

Na tokiame lygyje tikrai su tavim nediskutuosiu GėlėLik sveikas su savo palaidūne mergaite

Pilair…truksta tiesiog zodziu…bet sauni tu

Pagal mane cia yra nekaltas flirtas ir tiek.

Nevarykit ant manes mergytes…