IS merica pardavimas

Juokiasi

Liutaurai man kažkada tego garbė gerti su Pravieniškių prižiūrėtoju kažkokiu. Tai vos apgynė mane kaimynas po to kai aš iš kairės pripyliau stikliukus. Sakė čia labai negerai padariau - nepagarbiai Cha cha Balių teko apleisti dėl visų ramybės.

Karolis JuokiasiKrv jie debilai Juokiasi Tai jei zmogus kairiarankis?

As kairiarankis,pilu is kaires Taip o ka tas arklys,ty prižiuretojas MYCOP,tipo irgi pdikas jau tapo,nu tai ok,kam ji gerbt?

tai tas mane ir išgelbėjo,kad kairiarankis Cha cha Bet vistiek teko išeit nes per daug įskaudinau žmogų ir anas niekaip nenurimo Cha cha

Kaminskrecio pagurklis ir kiausai Cha cha kad alkoholkas koste tai teko girdėt bet kad gejus $£€€¥|§{[

nu jo tos panetkes zonoj tai nu nx… gi yra susitikimai su moterim kas menesi trumpalaikiai, buna ir ilgalaikiai kazkokie berods Šypsenablexa neisivaizduoju kaip vyrui duoti svampt, vartant moteru parnucha Cha chabet greiciausiai jie(zoncikai) kurie duoda svampt, arba “padaro” kita baxura, jie jauciasi pazemine kazka sexualiai, tas juos vercia jaustis gaidziais pasiputusiais turbut Šypsena Pas daug ka yra i pasamone iauge, “atbelst moteri” o ne su ja permiegot. Taip pat ir su vyrais, turbut Juokiasi

Rafinuotas taip jau yr karmos skirta, ta zona tai tokia vieta, ten visokie smaugliai vitaminscikai, manjakai, gejai, musarai, visi jie ten tarcialina surinkti. Cha cha

draugelis vienas recidiviuga vis paskambina, jau 7-a sroka sedi, tai sake durnynas ten. nu aisku vyresniems virs 30 metu tu nesamoniu netaiko, jei nesiveda. o tie visi pirmos zonos bahurynai *pimp…*ynai, mazvaikiai kaimieciai ten pzda siauteja bezpredelus stumia. Juokiasi iki 70% is ju gejai. Juokiasi nemazai geju ir tarp manjaku senu, ubijcu, suteneriu. ten vapsie pdrastynas. Cha cha plius musarai, zmogus irgi su gondono aura. ne ne, cia viskas desninga. Cha cha p.s. valdzia, politikai, oligarchai ir t.t. Cha cha cia viskas raudona patapo. as tai uz juoda supratima.

sixeri, ka as daryciau negaliu pasakyti, bet is dabartines pozicijos ziurint tai nu nx. bet kad zona keicia zmogu i bloga puse - faktas.

Kas per minties suoliai pas tave? nuo gaidziu pisimo iki mano tattoo? Taip, man tattoo labai grazu ant grazaus kuno(aisku ant tokio kaip tavo, tatto nelabai tiktu), tattoo kaip ka pasako apie zmogu, ir tie kuria jas turi, ir ne viena kokia nuo jaunystes kvailumu (kaip mano kad buvo), tie yra zmones visai kitokie. Taip direktoriu ar imones vadovu, ar valstybes tarnautoju/valdytoju tokiu yra ypatinga mazuma, bet jei zmogus prisiziuri save, savo kuna, kelios tvarkingos taturuotes yra normalu, o kiap kam grazu. O apie gaidziu pisimus tai cia jau turi stipriai pakeisti savo mastyma… nezinau kas turetu ivykt. Tsakant kaip vienas zmogus sake, reikia ir zonoj islikti zmogumi Kietas jei to nesugebesi, tai tuscia vieta busi.

na dziugu kad taip mane gerai pazysti ir puikiai zinai kaip butu Gerai