Irgi rimtas

abliau, vilniuj daug pažįstamų, giminių gyvena. ar tai negalioja?

Šerlokai, o iš kur pažįstami ir giminės žino, kaip yra Klaipėdoj, kad galėtų palyginti? Idėja Ir ar tau nusako jie sąlygas kasdien, ar duoda savaitės gale santrumpą, kaip buvo Vilniuje? Idėja Juokiasi

E kalakutas o jei neikilsi i koki kalna dedi teises ant stalo ar pirst pirst uz bazara? Klausimas kam tie kelininkai is vis reikalingi jei cia ne keliuose esme o vairuotojuose, ka tada persi?

Man patinka čia skaityti aš taip, aš anaip, mano kiaušiai teniso kamuolių dydžio. Gerai Cha cha Tokia malačių bendruomenė. Cha cha Nu ir aš nei karto nestrigau per tas dvi dienas, man čia pasiploti sau? Pasijuokti, kad kažkas neturėjo $ padangoms po 400 EUR/vnt arba ne su SUV važinėja? Cha cha Kažkaip durnai atrodot, jei vakar šiandien stovi trečdalis populiacijos ir jie patys kalti. Teko būti Novosibirske prie tų pačių sąlygų - irgi pusė miesto struglino, ispanai, spėju, anie irgi?

Jo jo ir su konciais ant ledo 150 i kalna kyla deka savo igudziu o ne fizikos Juokiasi bl duobiu jam nera miestuose apvaziuot moket reikia, iki pirmo paties ipisimo ir tada ei xebra reikia teisininko pagalbos is savivaldybes prisiteist Juokiasi

teta Ogis, tai kad tu ne soferis, ko cia vaipais. as, tiesa sakant, niekada gyvenime irgi nesvajojau susieti gyvenima su tom masinom. nu bet likinas taip nutrenke, kad as daznai kelyje, visokie gedimai ir avarijos, su tokiais paciais bendrauju, ir tas transportas gyvenimo dalimi patapo. ir kodel tu stebies, kad man biski kitaip viskas?

kožnas liurbis matuoja pagal savo sprindį. jei koks ogis į kalną neikyla su conciais, tai nereiškia, kad ir kas kitas neįkils. galų gale dar būna dygliuotų padangų. žmonai kaip tik sudėjau. įvažiuoja, i kalnus užkyla, ir nieko. o čia vyrai inkščia. apgailėtina…

Vaidiluti, radai progą pasijusti geresniu už didžiają visuomenės dalį, kuri šiaip juokiasi iš tavo nevykėliškumo? Cha cha Tai kuo tu už juos geresnis? Cha cha Vyrai ne dėl savęs čia rašo, kad neįkilo kažkur, nepastebėjai?

girdi, abliau? kur aš rašiau, kad esu geresnis? kad padangom pasirūpinau iš anksto? Juokiasi ar kad kritikuoju inkštimą? o kur tas mano nevykeliškumas? kad tu nesuvoki, apie ką rašau? o tu vyras, kad vyru prisistatai?

Darkart, kaip tu žinai, kad tos tavo padangos būtų padėjusios tau vakar Vilniuje? Žliumbia

3 metus žinau, o dėl vakar nežinau? Juokiasi uoj bl…

Vaiduliti, kas is tavo geresniu padangu kai prieki pora lengvu ir dar kokia fura strigusi Ufff Same shit ir Kaune buvo vakar, daug kur parlizuotas eismas, ir pofik ar tu su SUV, grandinem ir igudziais, vistiek stovesi is visu pusiu apspaustas Realiai 1% vairuotoju tokiomis dienomis gali parlizuot visa eisma, ir kukuosi su gerais ratais

Bydla po savo kietako pasirodymo gal sedek tykiai toliau su savo oziais anstoliais Cha cha teta ogis visur kol kas ikilo be didesniu problemu ir su visokiais ciau miau, apart i trevetkos kauniuko kalna nes su vasarinem buvo Cha cha vo visciukui reiktu ten surengt testdraiva Gerai

Dar ne laikas vištų lesinti? Cha cha

Atsiversk prognozes ir pažiūrėk skirtumus temp Vilniaus ir Klaipėdos. JuokiasiPer paskutines 7d kiek atsimenu buvo 1 diena su 1-2c pliuso, ir tiek kiek nutirpo per tą vieną dieną tai x3vakare vėl užvertė Cha chaNeatsimenu kada buvo tiek sniego kiek šią žiemą Valio

Lops tu Auri, zmogus 3 metus vazinejo, visur ivaziavo , nu blia ne jo problema kad Vilnius jo kely nepasitaike Cha cha

nu, painkškit, painkškit. Cha cha

Lopas, aš lopas, nustatyta. Žliumbia Juokiasi

Gelikui vistos smegenis galutinai islese Cha cha

pats prisistatei. nieks nenustatinėjo.