Irangos konservavimas ziemai

šiandien dėl įdomumo paskambinau į SAGITA tai išvalymas ir sutepimas [jei nereikės keisti kokių detaliu] kainuotų apie 15 lt. …Nežinau -arba jie manes nesuprato arba aš kažko nenugirdau. Ne-jau geriau kaip pats tepiau taip ir tepsiu.

Baisuuz visu riciu isvalyma iseitu dar viena rite

Šiandien išbandžiau Mirkt - visai neblogai, gal tik kol kas šiek tiek sunkiau sukasi, kol dar tepalai švieži neišsivaikščiojo Nekaltas Cha cha

A ko ce nesuprast? nuimk laika kiek uztruks tau rites isvalymas, kiek kainuos papildomos medziagos, pridek rizika, kad gali suluzti kas nors ir pamatysi kad pats kitiems uz 15 lt net neapsiimtum daryt ka nors.

Cia apie rite noriu paklaust Apakęs Tak vot mano vienai karpinei dingo ne pagrindinio stabdzio straksejimas, tai yra toks kur prilaiko kad nesisuktu kai pagauna inercija ( cia kai karpis issikineja). Nu ka isardziau ir radau nuluzusia tokia smulkia metaline detalike, aisku ten nieko pataisyt neisejo, bet surinkus dingo ir vieno pasukimo stabdzio persimetimas ant pagrindinio Girtas Apakęs, bandziau dar karta , vel tas pats. Gal kas susidure su tokia problema, kazin ar kas uzsiima is vis riciu remontu ???

Aš Gintui Stančikui kiekvieną žiemą priduodu savo brangiąsias rites profilaktikai. Jis sutepa visus guoliukus, net valo vediklio. Iš manes 10 lt už ritę ima. Pats bandžiau tepti, bet poto pertepiu, momentinis stabdis nevisada suveikia, plius iškrenta kokia smulki detalė iš ritės tai nežinai kaip ir kur ją teisingai įkišti. Labas

Kaune Jonavos g. 254 tel.[8-37]337888 Salmolita žūklės ir turizmo įrankių remontas. Ričių remontas SAGITTA V.Krėvės pr.104 tel.[8-37]410699.Kaunas Rites remontui galima nunešti ir į parduotuvę Kaune ,Pas dėdę’'.

O Tu čia tikrai teisybę parašiai! Dabar kaip pagalvojau iš pradžių atrodo brangu-bet jei turi kokią brangią ritę tai ko gero tiktai geriau nešti iškarto meistrui.

nu,pyzdiec-15lt brangu Apakęs,tai gal pas tave nauja ritė 25lt kainavo ??? Juokiasi Juokiasi Cha chaNesu koks turtuolis tai ir 15lt. -man pinigai.O rites pas mane tai tikrai ne po 25lt. Nors ir ne koki ten shimanai bet aš jomis visai patenkintas.

svarbiausia gerai paslepk nuo bobos ,o tai ziek ir uzlips,as savo ant spintos viska sukeliau,o tai boba neatidirbs per visa likusi gyvenima uz meskare Cha cha Cha cha