IQ

O kas yra issilavinimas anot jusu?

šią repliką galėtumei Alyvai taikyti Gėlė

Anita7 ,o tu manai ,kad issilavinimas ir pareigos kaip nors susije dalykai? Apakęs

Na tai gal vieni skaito diplomus savo kiekvieną vakarą tvarkingai ir jaučiasi nuo to laimingi, o kiti knygas - visai be reikalo, nes nuo jų tiktai galvaskaudis ir nemiga per naktį: “del kokiu priezasciu ir kodel rasantysis parase butent tai” Ech…, nu ir kodėl gi nevaro visi į Airiją išplauti kam nors indų? Tinginiai tikriausiai Taip.

šią repliką galėtumei Alyvai taikyti Gėlė Gelmike Mirkt Gėlė Alyva - pasuoju tau Taip

As va irgi mastau.Dengtu Razrucha stogus, Radvile indus plautu ir …kiek mums laiko apmastymams liktu Gerai Cha cha

o ką, į advokatus ar inžinierius beraščius priima? Nekaltas

žinios + apmąstytos žinios + gyvenimiška patirtis + išmintis + “žinau kad nieko nežinau” tokia pirminė formulė, bet gali išvedinėti iki nežinau kiek

Nezinau, o kaip manai uspaskius pirma gen. dir , ar ten kokiu prezidentu tapo , o paskui ktu baige ar atvirksciai?.Juk diplomus perka, kursinius rasai tu, o apie ju lygi rasei auksciau.Jie rastingi , BET neissilavine, o TIK diplomuoti.Advokatai - kasta, kaip zyniai.

aš tik paklausiau… tu pats rašei kad su aukštaisias lietuviai airijoj indus plauna…

Gerai darbui vietos ,sioje formuleje, nera Taip

aš tik paklausiau… tu pats rašei kad su aukštaisias lietuviai airijoj indus plauna… O tau tai naujiena? Apakęs

Tikrai Cha chaO tai dabar savo galvomis babkes užsidirba, neprisišauksi kad pakeistų ant stogo čerpę.

na ir kas … kiekvienas savaip pradinį kapitalą susikrauna…vieni indus plaudami, kiti vogdami ar kitaip biznį sukdami, kiti gariūnuose stovėdami… na ir kas? argi tai rodo intelektą? sugebėjimas uždirbti pinigus ar užimti aukštas pareigas toli gražu ne intelekto požymis… Cha cha

aik tu Apakęs Apakęs Apakęs tai gal nuo cia ir pradedame testi pokalbi apie tai ka rasiau 1 zinuteje Mirkt ar intelektas yra viskas ir visiskas sekmes garantas gyvenime…pasirodo nicerta…atsakymas gautas, tema issemta Cha cha Cha cha Cha chatik vat nepriejome galutines isvados kitu klausimu, kas per zmogus tas, kuris nuolatos primena apie savo auksta IQ? gal kompleksuotas, gal nelaimingas, na, koks butu tokio zmogaus psixologinis portretas? na, isminciai, ka manot?

Taigi Anita7 Gėlė ir as apie ta pati.Diplomas -tik priemone.Isilavinimas - patirtis + gyvenimo pazinimas+ … Pareigos - siekis arba ivertinimas, bet nebutinai issilavinimas.Issilavinimas - platus akiratis,apsiskaitymas,tolerancija, patirtis…- bet nebutinai laime, sekme ar pareigos. Ir taip toliau ir pan. O IQ - testas,i kuri mokantis skaityti ir rasyti gali ISMOKTI teisingai atsakyti.Ir tiek.

Pakomentuosiu is savos patirties: pries kazkiek laiko sedejau Lietuvelej brangiausios, uzdirbdama 1000 lituku ir visais imanomais budais bandydama susirasti normalesni darba. Diplomas yra, smegenu trukumo kol kas niekas lyg ir nepastebejo Nekaltas(arba garsiai man nesako). Uzkniso. Isvaziavau i UK. Teko ir fabrike padirbet,ir be darbo pasedet. Dabar dirbu ofise,uzimu neprastas pareigas,uzsidirbu ir svajoju apie namus. Tikslas cia atvaziavimo-uzsidirbti pinigu ir pradeti savo versla(ta ir igyvendinsiu-pazadu Mirkt ) Taigis,klausimas, kame pasireiskia mano neintelektualumas: ar tame, kad nesigediju to,kad dirbau juoda darba, ar tame, kad isvaziavau tam,kad uzsidirbti tiek,kiek Lietuvoj galiu tik pasvajoti, ar tame, kad turiu svajone, kuria bandau idyvendinti?ir kur mano noru nesuvokimasa? Nekaltas Dinges,gal atsakyk man kvailelei Drovus

a bozhenki, prasideda, da iseiviai prisides Nekaltas Nekaltas Nekaltas persiprasau, bet apie isheivius bei ju bedas ir dziaugsmus nenoreciau cia diskutuoti…

Na, gal turėtų jaustis nepatogiai NekaltasKyšo tas IQ, lyg yla iš maišo, visiems kliūva. Sutikti žmogeliai pirštais bado: žiūrėk-žiūrėk - ten balta varna eina. Geriausia susipakuoti nelaimę tokią ir nerodyti niekam Taip