IQ

alyvocka-uzhipnotizuoji (beveik) pats save ir viskas eina tik i gera. o del IQ,jis man su pasiputimu nedera.jei suderintas su jausmais, sazine, maloniu bendravimu-manau,kad gali tureti super probivnuju silu.bet tokiu zmoniu nedaug teko sutikti.

Tikrai - zmogus turi moketi palaikyti lengva dialoga ir nekaisioti savo ziniu kaip kokios parodijos pries kitus - taigi svarbiausios zinios ir yra ka pasakyti ir kada…

Geraibutent, o protingas zmogus visada sugeba pripazinti,kad kazko nenusimano,kazko nezino-nera pasauly zmogaus, zinancio viska ir tik kvailys isputes akis gali rekt “as viska zinau ir nusimanau geriausiai”

ziurau kas gi parasyta mano staliniame kalendoriuje, ogi:“Visada atsimink, kad esi unikalus, kaip ir visi likusieji” Cha cha Cha cha Cha cha na, unikalieji, tesiame diskusija Mirkt

man kažkada patiko kažkieno Nekaltas pasakymas “Mano nuomonė objektyvi, nes tiesa yra tokia,” jei esi išsilavinęs - žinai kad pažinimo ribos neišmatuojamos…

RadvileGėlė, štai ir man atrodo taip. Paskaitęs žinutę Tavo, jaučiuosi beveik Sokratas. Tiktai kaip ten su tuo IQ? O dinges štai teigia, kad šios dvi raidės jokios laimės gyvenimui neprideda. Nelaimingi troikininkai diplomais džiaugiasi, o laimingieji piatiorkininkai Gariūnuose babkes kala. Ar tikrai taip?

dinges rašė:

Dingęs - manyčiau apie savo laimę pats sprendžia kiekvienas, iš kur tau žinoti - laiminga ta S. S. ar ne? sakai dabar išsilavinimo standartas aukštesnis Juokiasi Juokiasi Juokiasi treti metai rašau studentams kursinius ir diplominius (mano diplomas - ribinis -perestroikinis-tarybinis-lietuviškas - ir tiesą sakant periodiškai kraupstu nuo jų bukumo Baisuo intelektas ir dvasingumas - labai ne tas pats…

protingi zmones neturetu puikuotis savo ismanymu, nes turetu suprast ,kad tai kvaila Nekaltas nemegstu tokiu Veee kad aukstas IQ dar nereiskia ,kad sugeba ji protingai isnaudot Nekaltas

IQ tikrai geras dalykas, bet kas keisciausia, zmones kuriu tikrai aukstas IQ paprastai i tai nekreipia demesio: “na gal ir aukstas, o tai ka man dabar daryt? gyvent man tai netrukdo, o jei padeda tai gerai”. o tie kas svaistosi frazemis: “tai gali suprasti tik auksto IQ zmones…” paprastai net nzn kas tas yra…

indomus minties posukis.moterukes kai kurios l. gerai besimokiusios istekejo, apsivaikavo ir tuo pasibaige ju karjera. geru tevu gera mergaite isdume i uzsieni viesbuciu tvarkyti. as pati is vidutiniokiu,ypatingos karjeros nepadariau, bet dali bendramoksliu aplenkiau. is esmes prasimuse tie, kurie buvo darbstus, l .atkaklus ir nenuleido ranku po pirmu nesekmiu.

sakai dabar išsilavinimo standartas aukštesnis Juokiasi Juokiasi Juokiasi treti metai rašau studentams kursinius ir diplominius (mano diplomas - ribinis -perestroikinis-tarybinis-lietuviškas - ir tiesą sakant periodiškai kraupstu nuo jų bukumo Baisuo intelektas ir dvasingumas - labai ne tas pats… Še tau Apakęs Cha chaDėl to bukumo: pritariu. Darbe pora kolegų šiaip ne taip įsigijo VDU diplomus. Šiurpstu nuo… elementarių dalykų nesuvokimo. Tikras… “Klausimėlis” Cha cha

Bet užtai tikriausiai labai dvasingos yra? Nekaltas

o šitas dalykas kokiais parametrais matuojamas? Nekaltas Laimingasžinai man patiko viena bankininkė - “materialinės vertybės dabar nebemadingos, dabar visi ieško dvasios turtų”… Labas taip juoktis ir pradėjau - klausyk, tu man nuo paskolos vieną skaičiuką iš priekio nubrauk mainais į dvasią…

A dinges jį žino, kuo ten matujamas. Teparašė tik, kad yra atvirkščiai proporcingas išsilavinimui ir dingo.

aaaaa Nekaltas o aš kvaiša ir nesupratau… taigi mano kaime kaimynas beraštis yra… jis turbūt pas mus laimingiausias Nekaltas tik nemuštų jo taip dažnai ir išųvis laimingu pasijustų Liežuvis

Atsakant į temą: manau, nebūtinai. Darbe, karjeroje… galbūt. Bet gyvenimas ne vien tik iš darbo susideda. Yra ir kitų savybių, lemiančių sėkmę ir darančių žmogų laimingu.

Yra daug tiesos. Kas liečia laimę ir IQ… kažkur girdėjau posakį: tik visiškas idiotas gali būti laimingas. Manau, tas kas taip pasakė turėjo tam rimtą pagrindą. Nekaltas

Ot nesupratlyvas narodas, jej bogu… A jum nedašilo, kad šitą temą Alyva sukūrė Radvilei įgelti. O jie čia diskutuoja, ginčijasi. Čia gi dvi bobos pešasi. Vot ir vsio.

Man jie nekliuna. Juk geriau klausyti tokio zmogaus, nei to, kuris pasakoja kiek ir kur isgere, ka patvarke… arba kuris nuolat skundziasi blogu gyvenimu.