Internetas per csd tik 3ct/min

ar tikrai musa tik 3ct/min uz csd?

Uz CSD musa ne po 3cnt, o “LABAS” vartotojams diena 0.4Lt, vakare - 0.25Lt, nakti 0.15Lt. Tie 3cnt. yra skirti voice (tai yra pokalbiams),o ne data (duomenu perdavimui) Kietas

taip. nuo 21 wal ir sawaitgaliais

jediknight, mali sh.uda. pats bandziau!

Cha!!! internetas per csd tik 3centneriai/min…
centas yra CT , o cnt yra centneris!! ple kuo toliau tuo daugiau zmoniu taip daro… uzp**t jau pradejo!

Ignaz, jo, šiam klube gi ir terašinėja mažvaikiai, net matematikos neuostę, kad neskiria, kaip žymimi centai, o kaip centneriai… Et, kur ritasi GSM Klubas…

tokia matematika buvo pradinėse klasėse ir centai ir centneriai nelabai daug su matematika turi bendro.

Kaip neturi? Nekaltas. Juk tai yra matavimo vienetai! O kaip tu kažką skaičiuosi, jei nežinai, kas yra kas?

ziurekit man toks bajeris vyksta: padariau nauja prisijungima, nr ivedziau kaip nuret, skambina, bet ant 43s. pokalbis baigiasi. ir tik baigus pokalbi tikrina user name and password. ar sitaip ir turi but? gal dar ka reikia nustatyt?

mariau , butum protingas zmogus tai ishkart ishtaisytum ta klaida temos pavadinime

marius noretu istaisyt, bet tik wap prieiga teturi…Cha cha

Marius būtų protingesnis, moderatoriui privačią žinutę parašytų, su prašymu, kad pataisytų.

na fak mane irgi prijungia bet ant 37s meta lauk. ,o’

o kam? as ir pats galiu istaisyt (jo prasymu)
Jau istaisiau, nu kaip?

Dabar pats sedziu pasijunges i-neta per CSDGerai.
Mirtinas, bet letas daiktas. Si puslapi krauna ~1,5 min Blogai.
Pajungiau is kokio 5 karto, bet pajungiau! Bandykit, chebra, ir jum pawyks! (Galit bandyt paeksperimentuoti su uzer name’ais, bet jungia tik su tusciais).
Sekmes wisiemGeraiGerai

Nifiga man nejungia, ant verryfing user name and password nutraukiamas pokalbis. Kame cia gali buti saknys? Ir beje uz 2 bandymus susijungti kazkodel numuse 30 ct… any suggestions?

Stai jums testas, irodantis i-neto letuma:

C:\AcE>ping http://www.bite.lt

Pinging http://www.bite.lt [213.226.132.42] with 32 bytes of data:

Reply from 213.226.132.42: bytes=32 time=719ms TTL=253
Reply from 213.226.132.42: bytes=32 time=719ms TTL=253
Reply from 213.226.132.42: bytes=32 time=719ms TTL=253
Reply from 213.226.132.42: bytes=32 time=697ms TTL=253

Ping statistics for 213.226.132.42:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 697ms, Maximum = 719ms, Average = 713ms

Nu
, kaip?Cha cha

bl.dejau ant jusu.jei nepatinka tema tai kurkit sawo ir ten bazarinkit,o rimti zmones tai suprato ka as turejau omeny.ct cnt koks skirtumas jei zmogus protingas tai jis supras wiska!

As irgi dabar sedziu per CSD KietasKietasKietas

O kad greiciau puslapiai vartytusi, patariu atjungti paveiksliuku rodyma… Taip daug greiciau

Nu nezinau tada…
Kiek ash bandziau, wis po 3 ct/min musa.
Ir pradzioj irgi tas pats buwo. Po to pabandziau pasijungt kaip uzeris ‘banga’ (be kabuciu) be password’o. Nepawyko.
Istryniau uzeri. Pa’click’inau ‘Connect’. Vaziuoja.
Beje, connection’as issilaiko lygiai 60 min, po to reik reconnectint, bet reconnectina be problemų.
Tad bandykite. Man tikrai isejo.

Ir ne man wienamCha cha
Kai paweiksliukus visus uzkrauna, nėr jokio skirtumo tarp to, ar jie ijungti ar isjungtiLaimingas

ace 1,8lt/h warai? ir kaip? kiek ismina?5kb?ar iki 9,6kb ima?ar tik kartais?