internetas... meile... ar realu?

na taip planuoti vestuves ir vaikus internetu nerealu… cia tai sutinku…nors jei taip nutiko vadinasi viskas sioje zemeleje imanomaNekaltas

na ir kiek ilgai manai galetum tai testi? JuokiasiNekaltas

visa laika, kol mes susimatytume ir tu mane pazintum koks as esu is tikruju.
arba kol tu man atsibostum.
nes virtualiam pasauly sukurti ir islaikyti iliuzija labai lengva Liežuvis Liežuvis Liežuvis

bet as ne toks ziaurus Drovus Cha cha

meile turi buti protinga, juk myleti galima tik tada kai matai ir zmogaus privalumus ir trukumus…ir vis tiek myli, myleti reikia visa zmogu, o ne tik jo atskiras dalis…kai mylima nematant zmogaus trukumu…to meile as nepavadinciau tai aklas pasitikejimas…kvailyste…kas norit…tik ne meile…

…o ar kada kas nors pirsosi telefonu? Šypsena
Tavo balsas toks svelnus… as noreciau ji girdeti visa likusi gyvenima… ar tekesi uz manes mano meile…? (isivaizduok zieda ant pirstuko uzmoviau…) peep peep peep peep Liūdnas
nepasiseke… ji pagalvos…
Daug meiles visiems…

tokio pobudzio temos kartojasi beveik kas savaite jei ne dazniau. pasirodo aktualuNekaltas
nemanau, kad tai realu, kadangi potrauki, meile tarp zmoniu pirmiausia skatina sexualine trauka. bent jau taip man isaiskino zmogus studijaves apie zmoniu santykius. ir isitikinu, kad tai tiesa Šypsena

butent kol atsibosciauJuokiasi nes kaip bebutu lengva bet jei ant durniaus tai ilgai nezaistumMirkt man ir paciai neidomu apsimetineti kazkuo kitu kuo nesu…

Baik pezėti… Ko nematai susikuri. O meilė formų daug turi Liežuvis

bet juk mes ne gyvuliai juk mums reikia ir dvasios nes vien sexas nesuteikia tokio malonumo kaip sexas is meiles( nors is esmes tai as to zodzio nekenciu jis banalus)

tada man reikia pas psichiatra

Nekaltas

nesiginčysiu…

Nu nzn kazin bet gali pasitaikyt,pvz mano grupioke draugauja su vaikinu su kuriuo susipazino per interneta,vat

nesuprask per daug tiesmukiskai. turejau galvoje, kad pirmiausia zmogus, su kuriuo galetum bendrauti, turetu buti bent jau patrauklus.

aciu.gal gali koki parekomenduoti kuris greitai ir be skausmo pasalintu smegenis ir sirdi?

O kažkas sakė, kad merginos ausimis myli…

Juokiasi Morgas tam tiktų… po to parašytų: "skrodimas nustatė, kad mirties priežastis - skrodimas"
Tik kam tai šalinti???

istikruju tai net nzn kam svarbesne antrosios puses isvaizda?.. aisq nepulkime i krastutinumus taciau kai pazisti zmogaus vidu isores svarbumas nublanksta

kad lengviau gyventi butu…juk kai nieko nejauti lengviau…

Pritariu į išvaizdą dar gali dėmesio nekreipti, o va charakteris tai akis ausis ir kitus jutiminius organinus kankina…

Pritariu katinukeiGerai…internete zmogu pazinsi ne is isores, o is vidaus!!!Ir viskas yra imanoma, bendraujant su smogumi galima pajusti kazka sirdyje, ir atrodo gali sneketi apie bet ka nuosirdziai!!!Taip buvo ir man…dabar su juo susirasineju laiskais, jau kaip puse metu!!!Ir greitu laiku susitiksime akis i akiŠypsena…tiesiog jauciu, kad sis zmogus man skirtasApkabinimas!!!O kitiems sekmes Labas