Informuojame Valstybinės aplinkos apsaugos inspektorius

Jai nerandat ar neatsimenat ar palikot namie nr. Galit tiesiog 118 informacija pasakys viska.

118 pasakys tik DARBO tlf. nr. bet jokiu budu ne asmenini mobilu.Ne

Darbo - mobilus 868603704 Arvydas Kukta Kaisiadoriu GA

Moletu rajone Inturkeje gyvena toks bomzelis, kuris lydekas kazkokiu budu lupa. Pats maciau, kaip 2 sudlenkiams uz 5 litus apie kiline susalusia is nendriu atneses pardave.

gruodziu ezere gal? ten ir sietkas pastoviai stato, bandziau skambint 112, px, nieks nereguoja, reiks kada almantui paskambint, kad sutvarkytu tuos balvonus, nes kiek zinau, vietiniai ten atkata zuvim gauna ir visi laimingi

sveiki
į ką be bendro info numerio kreiptis dėl galimo brakošinimo Molėtų rajonePiktas?
Įtarinams kad kasnakt purtomi sukišti bučiaiPiktas Labai jau įtartini poros val išplaukimai alia ešeriaut, tik gryžimai bei dalybos lynųPiktas.
Kažkokiu meilu nusiūsčiau išsamią info su maps nuorodomis ir pan.

Sveiki, … gal kas turi info apie motoriniu valciu, vandens mocu naudojimo sporto tikslais apribojimo taisykles Kauno mariose ? anksciau zemutineje mariu dalyje ( nuo HES iki Ziegzdriu ilankos ) buvo draudimas, buvo ribojamas plaukiojimas priekranteje, o kaip dabar ? Nekaltas
Dabar matau kad laksto su slidem ir mocais visur, ypac prie krantu,kad visi matytu, vos ne tarp gulbiu, o padarius pastaba dar agresyvesni darosi…Piktas

kiek esu girdejas alytaus rajone dirba kazkoks senukas is GA ir jis atsakingiau ziuri i tuos brakusas. gal zinot jo tel.?
nes teko sy savaitgaly pabuti viename is dzukijos ezeru tai per tinklus neipa praplaukti ezeriukas nedidelis o skersai ezera 4 tinklai.ŽliumbiaPiktas

Dekui Saugau ApkabinimasLabas

tai vilnius joau pradeda skambeti pagautais laimikeis

Kurioj vietoj Kauno gamtosaugininkai idejiski???
Krantine salia RAAD’o - 70% drockininkai is aleksoto puses 99%, prieplauka (3min kelio nuo RAAD) “combo” ir jos apylinkes 90% drockininku. Apie nuosalesnius telkinius visai tyliu…
Nors Glinskis atrodo atsidaves, ale tolko - Špyga
kur ta ideja???

MirktTai va tai va- nera nei rasalo, nei tusinuku,ir alga numazinta,bet pabandyk juos is to darbo iskrapstyt…
Gal tik Klaipedos ir Kauno gamtosaugininkai tokie “idejiski”(nes pas juos “derlingi plotai”)o del kitu taiNežinau

Turim naujas TV zvaigzdes:
http://www.youtube.com/watch?v=c_g-oAx4aP4
Inspekcijai pranesta, bet atvaziuoti negalejo, nes buvo kitam objekte…

vakar. vidurys dienos. isnarai, ties vasuoko ziotimis. paciose zolese, tusciuose vandens ploteliuose, supjausciau 4 tinkliukus. gylis mazas. sako, lynai nersia?
gal uzvaziuos koks zmogus su antpeciais ir apsidairys? kaip tik prisiminiau, kad kiekviena karta ten maciau valti ir girdejau triuksmingus pokalbius.
jei zusiu bepjaudamas, laikykite mane gamtos draugu.

Juodkrante, molas, su trisakiais, “balansyrais”, pakeliamais tinkliukais nesa kibirais zuvis. Brakusos isvis baimes jausmo nebeturi, prie zmoniu zuvi kelia ir iskart siulo pirkti!!! Piktas

Nu svencioniu inspektoriai tai malaciai.Gerai Vidury misku, tundru tundroj iziurejo kad automobili pastataciau per arti vandens. Malaciai. Tikiuosi ir brakusas taip uoliai gaudo.

sunku tuo patiket, bet jei tokie bardakai vyksta ish tiesu, reik ieshkot galu aukshtesnese instancijosePiktas

susirask internete ezhero nuomininka ir pasiskambink Taip kai kuriuose ezheruose vaikshto patys nuomininkai ir ishduoda zvejybos bilietus vietojeTaip kitur gali tekt nuvykt pachiam ir ishsipirkt zvejo bilietaLabas

Aš savaitgaly ant ledo praleidau. Tai skrituliu ir vėleveliu oj oj oj.
Ir nieko. Tipo kaip ir negalima bet kaip ir galima. Ir dar mane isdurnino
kad nestaciau. Nx nebusiu brakonierius is principo. O gamtos apsaugoj tai
lo.ai “dirba”. Nieko jie nedirba. PiktasPiktasPiktas

palei mano soda vienam ezere irgi viskas uztverta… bande kazkas sakotis…atvare kaisiadoriu ga, zveju leidimus patikrino…baudeles israse uz geniavima ko gero ir isvaziavo… cia taip ziema ana buvo… o tvoru vis daugeja…