informatika desimtokams

as zinau ka ji daro, tik nelabai iseina suskaiciuot ta liekana mintinai Šypsena Tas pat ir su dalybos sveikaja dalim (div). Bet cia jau matematika nebe informa.

matematines zinios yra neatsiejamos nuo informatikos, butent nuo algoritmavimo. nieko sudetingo ten toje mokomojoje programoje, jei sunku slaiciuoti mintinai, tai kas trukdo pasiimti kalkuliatoriu arba popieriaus lapeli ir paskaiciuoti.

matau cia yra tokiu kurie dziaugiasi, kad kitas pateko i ta pacia beda kaip ir jis kazkada Blogai

nepavyks… jei skaiciai yra atsitikniniai, o atsakymai nera saugomi jokiam failiuke. siaip intere susirask programele win32pad , kuri leidzia bet kuri faila atversti… dar gali per dosines programekles pazaist “sifruodamas” ir isitikinti, jog niekoonepavyks… [volkov commander arba norton commander].

nepadeda tas win32pad. programa parasyta 1995 metais, joje naudojama 16 bit sistema, nerandu nieko kas normaliai atidarytu, apie redagavima jau nekalbu. skaiciu atsitiktinumas man netrukdo. tikslas yra paleisti paskutini screena kur surasyti tikrieji ir mano atsakymai bei pazymys taip, kad tie atsakymai sutaptu + pazymys butu kiek imanoma aukstesnis Girtas

kaip tai nepadeda? tada pasileisk VC arba NC. dar yra ir DOS Commander

Visu pirma - ta programa supakuota PKlite. Atpakavau, gavosi ~250KB dydzio failas. Bet kuriu atveju programa nenori pasileist per VmWare suinstaliuotus Win98.

zinau as tas dosines programas. nu ir atidarau. kas is to? pasileidzia programa ir viskas. Žliumbia

tas progrmas siaip reikia narstyt, jos nera sudetingos… Šypsena

aisq, bet ar daug programu desimtoj klasej jau buvai isnarstes??? po metu kitu gal ir man pavyks, bet man dabar reikia!!! Žliumbia

as mokejau programuot… Laimingas o dirbt su dosu ir VC ar NC ismoke jau 7 klasei per burelius… tad dziaugtis reik, kad mokytojai spaudzia… Šypsena o narstyt su VC ar NC daug ziniu nereikia… tad belieka tau mokintis.

geri laikai buvo…mus tik siemet prie kompiuterio prileido, su turbo paskaliu programint mokina, kas is tikro nera sunku, net idomu, bet tos uzduotys…nu nebukit skriagos ir neaiskinkit kad mokintis reikia Nežinau

As jau budamas 6-7 klasej is neturejimo ka veikt (kompas nelabai kokius geimus paveze) nusipirkau turbo paskalio knyga ir siek tiek pramokau ji. Parasiau programa, kuri skaiciuoja kiek laiko liko iki 2000m. aisku ta program nebuvo labai tiksli (ir kodel as tada vietoj to, kad nuskaitinet kompo laikrodi is naujo, naudojau delay()?) Sita programa ir jos uzduotys nesunkios, bet knisantis darbas skaiciuot, ypac, kai nelabai yr skaiciuotuvas, kuris liekana suranda (isskyrus mano PDA Psion Series 5mx,kur as pasirasiau siam reikalui skirta programele su OPL).

tai irgi kompu nematem is pradziu kol teorijos neatkalem… pirma uismokino su elektroninem skaiciavimo masinelem programuot, po atveze pirmus 2 kompus. 80286 bei rusiska elektronika…

eee…na nors patyletumet Piktas matematika Gerai, bet va informatikos pats ikirst nelabai sugebu. reikia rimto mokytojo + daug daug noro. mokytojas nerimtas, o noro matyt truputi truksta Ne

o kuo mokytojas nerimtas. siaip reikia paciam dirbti… Šypsena nieks uz tave neismoks… Šypsena

knygos puiku, bet nemanau kad tai geriausias budas mokytis. reikia pavyzdi turet, o ir siaip labiau i galva lenda kai paskatinimas sioks toks yra Taip

Mokytojas Pautus krapshto visa pamoka. Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

kuria prasme pautus krapsto? o ko jus ten gryba pjaunat? Mirkt

Kokio prasme, ogi atsstoja vidury klases ir krapshto, ko nesuprast. Cha cha