Imperion - Browser game(Sci-fi)

O koks tolkas iš to, kad užpuolus ne ten, kur reikia, - nušluos visus laivus ir jei netingės, pastatus subombarduos?
Labai kariaut nusiteikęs? Šypsena
Skydas yra atskiras pastatas.
P.S. į SOHO 2 papuolei matau. Mes SOHO tupim. Nors skirtumo didelio nėra. Su laiku jas lyg ir sujungt planuoja.

Bet po sito perejimo i kita lyga, isvis nesamone- kas antras aplink is alianso, kas trecias- is NAP Nekaltas

Beje, del Planetary Defence, kuris cia pas Titantus tas skydas skaitosi? Disruptor?

Nu blyn nesamone.

Nebuvo jokio musiu. Vien recycleriai pas ji.

Rofl zodziu geriau apie ja pakol kas negalvoti Cha cha

labai labai labai keistas ir jautrus dalykas ta fusion elektrinė. ilgiausią postą skaičiau forume apie tai ir vistiek likau nesupratęs.
lyg ir dirba kaip emergency power suply ir degina žiaurius kiekius vandens. skaičiavosi ten chebra, bandymus darė, bet bbz, per sudėtinga man tuo metu pasirodėApsvaigęs

Dar va klausimas pasistojo ar ta fusion elektrine duoda kaip AEC?

Pas maniske tai tik 134 Nežinau Bet kai ten nieko neplanuoju per daug statyt tai bus gerai Šypsena

po 2d. turesiu saules energija Šypsena

Dykumų planetų maximumas - 180% ir 156%, tad apturėjai gerą. Gaila tik, kad saulės energija brangi.

Climatic efficiency
Solar power: 179
Wind power: 155
Hydropower: 12
Thermal power: 96

Kaip manot gera apturejau? Cha cha

Aš ir tokią pat mintį turiu. Jei tik pavyks pakankamai energijos užkelt antroj planetoj (ne per daugiausiai vėjas prisuka) - laivam sultis tieksiu iš joje stovinčio transmiterio. Gimtojoj planetoj bus maitinama gynyba, skydas ir kraunamas akumuliatorius.
Antroj planetoj kol kas neplanuoju jokios gynybos statytis, įskaitant ir laivus.

kas per klaida?

materijas siunti per teleporterį (užtenka turėt gimtoje planetoje. antroj turėt nebūtina). vienas slotas -3K medžiagų. jei neužtenka vieno sloto - upgrading teleporterį.
kitų būdų perduot medžiagas titanai neturi

px tas transmiteris. jei nors vieną turi ir yra pakankamai energijos, laivynas galės kursuot (nes laivynas naudoja bendrą energijos "katilą"). aš transmiterį pastačiau tik tam, kad energijos perteklių reguliuot.

[quote]pvz antroje planetoje pakėlus elektrinę atsirado +150 energijos. tada aš ją visą per transmiterį perduodu laivynui, o namų planetos transmiteryje energijos kiekį ant tiek pat sumažinu. akumas gauan daugiau energijos>aš gaunu daugiau resursų

[/quote]

Siųsk iš savo planetos Teleporterio. Antroj planetoj jis kaip nekeista nėra būtinas, kad priimtų siunčiamus resursus.

Kaip is vienos planetos i kita pernesti materijas?Nes teleporteriui neuztenka kaip durnas kasyklu nepastaciau,o kad ir atsiusiu transporterius ir recyclerius juk negalesiu ju niekur siusti be transmiterio.

Viska isradau ir supratau didele klaida del kurios praradau tukstancius crilu,metalo ir vandens :confused:

Jei ka tai as nerungtyniauju Cha cha

Yra šiokia tokia info apie planetas žaidimo Wiki. Skiriasi statymui skirtų vietų skaičius, resursų laukų skaičius ir elektrinių efektyvumas.
Taip kad, žiūrint, ko tu nori iš planetos…Daugiau kristalų/metalo/vandens laukų ar produktyvių, sakykim, vėjo jėgainių…

As ir plesciau Šypsena

Žinai, ką gali su tais Transporteriais tada veikt - tuščias planetas raidint Šypsena
Su Recycleriais negalima, su Transporteriais turi leist. Vat ir bus tau nauda iš jų Šypsena

pakentėk. renku duomenis Šypsena bet panašu, jog transporteriai skirti reidams, o ne su recycler lakstyt. kometos raidint manau neleis arba gausi 0 resursų (nes su recycler raidint negalima).