įkurtuvių dovana

beje pasaga virs duru ir yra tas namu “kazkoks akmenukas”

Pinigai!Prinesha visokiu menkaverciu niekuciu ir paskui zmogus nezino kur jas kishti. Cha cha

tai kai zmogus be ideju nuperka bent ka, tai tada naujakuriai ir neturi kur tu dalyku kishti…

Idejas skleide tik Leninas Šypsena))),o zmogui reikia pirkti,ko tikrai jam reikia(su sheimininkais susiderinus) arba duodi pinigais ir zmogus surinkes reikiama suma nusipirks tikrai jam butina daikta.Tai atrodys,kad shiuo metu jiems butu tinkamiausia zvakide,ar koks menkavertis paveiksliukas ant sienos,o sheimininkams gal tuo metu butiniausias yra viertuvinis komplektas ar shaldytuvas. Cha cha

Dovana tik ne pinigu Laiškas Ne Ne ir ne chemikalu Nepaskui sekanciam draugui atejus rodys ka nuo ko gavo; tas atnese - ta Geraianas - ana Dovanairgi Gerai, o … irgi jau buvo atejus

Kaimyninese salyse - kate - namu dvasia. Nuo jos prasideda namai, ja pirma ileidzia pro duris. Indai - labai gerai - sukes laime nesa - eilinis kavos servizas ar tauriu rinkinys niekada nepamaisys Kazkada mano drauge man ikurtuvem padovanojo auksini cukraus sauksteli jau daug metu praejo ir namai kiti o tuo saukstelu lig siol cukrus dozuojamas

Kiek zhinau visada tai budavo grazhi gele vazone …ir ne tik pas mus, bet ir Europoje …

nu nezinau…gele yra labai skonio reikalas…Va aciu D. kad as garsiai uzuominas svaidziau draugams, kad pan patinka tik tokios ir jokios kitos ir jokiu kitokiu geliu as savo namuose neisivaizduoju…

jei gerai pamenu, pagal lietuviskas tradicijas tai yra pasaga. Aisku, jei nori kokia uzuomina paerzinimui, gali suvenyrini gandra padovanoti Cha cha Cha chaO jei ne pagal lietuviskas - tai laime nesantys simboliai namams yra berods drambliukas, varlyte, vejo varpeliai, mandarinine antis Nekaltas (termiskai neapdorota Kietas) - visu siu dalykeliu uz nedidele kaina ir gana graziu yra parduotuvese Indija

man irgi atrodo, kad geriausia dovanoti varpelius ar smilkalų kokių, jei tik simbolinė dovana. vėjo varpeliai neša laimę į namus, ir vietos neužima Šypsena nes visokios žvakidės ir panašūs dalykai, tai žinai- nei pastatyti, nei paslėpti, jei ne pagal skonį padovanoja Baisusmilkalus dovanok su padėkliuku, nes jei vien tik smilkalai, šeimininkams reiks pirkt padėkliuką, o čia jau gatavai būtų Šypsena

bet gal pries tai reiketu zinoti, ar seimininkams apskritai patinka smilkalu kvapas? nes jei ne - stoves ir vieta uzims… lygiai taip pat su varpeliais - jei ten modernistinis ar dar koks kitoniskas stilius, tai prie ko cia kazkokia varpeliukai? kai ju spalva ir faktura nesiderins prie nieko? jei seiminkai niekaip nespripazista jokiu fengshui ar panasiai? Nekaltas o va jei zvakide- klasikine, o ne kazkokia imantri - tada ji bus pritaikyta, juk kiekvienuose namuose pasitaiko atveju, kai reikia oficialiai padengti stala, priimti svecius, o del jaukumo - pastatyti zvake… todel as labiau linkusi, kad ikurtuviu dovanos butu labiau praktiskos… Nekaltas Žvaigždė

Visishkai sutinku ,prekes is Indijos tipo, tikrai skonio reikalas ir dar “uosles” Nekaltas

ir ko cia sukti galva? juk paprastai i ikurtuves eini pas daugiau maziau pazistamus zmones, pas draugus, reiskia, zinai ar bent nujauti, koks ju skonis, ka jie megsta, kuo domisi Taip nes dovana gali tapti ir vaza gelems, ir gero vyno butelis, ir knyga…

Man tie visi suvenyrai dovanojami tai visiskai nepatinka… o jei man labiau patiktu stiklinis, o ne rudas draublys. O gal jo dydis man visiskai ne prie sirdies… ai nu zodziu tokios ikurtuviu dovanos didelis Veee

Ziurint kas tai per zmones ir uz kokia suma gali pirkt, pvz jei zmones bishki prie meno gali padovanot sena prosa, o shiaip gali koki laikrodi sienini , bent jau anksciau tokius dovanodavo

Cha cha Arba uztiesala dvigulei lovai, arba patalynes komplekta Apkabinimas, arba riuzavas uzuolaidas Myliu, va kilimeli prie duru - tai ir man patiktu Laimingas

as manau kad ikurtuvems geriauisa azkas ne kad prakrtisko, bet butent namams Šypsena gal paveikslas…gal statulele…aisku viskas pagal ikurtuvininku skoni turetu buti Šypsena

Dalios salone yra labai puikiu dovanu ikurtuvem, iejus po kaire puse, nedidele patalpele, bet pilna graziu neitin brangiu dovaneliu.

hmz… cia galetu but tema: kas tinka dovanoti ikurtuvems. bet siuo atveju man reikia SIMBOLINES ikurtuviu dovanos. Pagl lietuviu paprocius idomu suzinoti kas yra namu simbolis ir nesvarbu kox zmoniu skonis, o svarbu kokia yra dovana… na bet aciukas Šypsena ideju yra ir visai neblogu! Girtas