Ikimokyklinio amžiaus vaikų elgesys. Suaugusiųjų reakcijų tyrimas

o gal netingėsi? Nekaltas

Nekaltas

nu gerai, siusk, bet as neatsimenu savo mailoNustebęs

mano pradinukai. Tiks?

siusk ir man i [email protected]
pasistengsiu atsakyti Mirkt

labai nuobodi anketa Nekaltas
man pasirodė kažkoks bandymas visus vaikus sukišt į stereotipų lentynėlę… juk kaip vaiką bepavadintum, jis savo vidumi gali būti visoks…
tai jei aš taip manau, man į visą lentą +3 surašinėt ar kaip? Nekaltas

na dėl nuobodumo, tai čia kaip kam Nekaltas

[quote]man pasirodė kažkoks bandymas visus vaikus sukišt į stereotipų lentynėlę… juk kaip vaiką bepavadintum, jis savo vidumi gali būti visoks…
[/quote]

tai ne bandymas, o tyrimas, kuris konstruotas pasitelkiant mokslininkų patirtį ir daugybę stebėjimų bei apklausų, bei bandomojo tyrimo rezultatais. Šypsena Taip, vaikų apibūdinimai - tai tikrai stereotipai, kurie, kad ir kaip mes nenorėtume, egzistuoja mūsų visuomenėje. Nustebęs Džiugu, kad yra žmonių, kurie moka visybiškai pažvelgti į vaiką, tačiau dažniausiai žmonės vertina jo išorinį elgesį.

jei vis dar yra noro pildyti lentelę, siūlau pažvelgti ne savo, o pažįstamo žmogaus akimis, kuris tikrai karts nuo karto vaikus pavadina vienaip ar kitaip, turėtų būti legviau pildyti. Nekaltas
Jei ne - dėkoju už pastangas Gėlė

o aš atsimenu, siųsk Laiškas geriau man Mirkt

vistik nusprendžiau nepildyt Ne
toks stereotipų formavimas man atrodo purvinas reikalas ir aš prie jo nenoriu prisidėt Ne paskui vaikai nuo to nukenčia Nekaltas

atsiusk man [email protected] Nekaltas turiu tikrai daug patirties ir ziniu dirbant su mazaisiais (2-4 metuku vaikais). gali ir kaip pedagogui, ir kaip tiesiog zmogui (atsiprasau visu pedagoguCha cha)

Prasom Taip O del pacios anketos as irgi manau, kad vienas vaikas gali but visoks:t.y. tas pats vaikas g.b. ir normalus ir kurybingas ir mielas ir islepintas. Cia priklauso nuo situacijos. Juk mes irgi ivairiose situacijose ir su ivairiais zmonemis elgiames nevienodai.

Ir dar: kazkodel grizta atgal meilas, kuriame rasiau kad vaikas mano lanko Vilniaus darzeli “Pusaite”. Šypsena

išsiunčiau abu variantus Gerai

pačioje temos pradžioje buvo toks sakinys:

[quote]Taip pat, nepulkite analizuoti sąvokų - problemiškas vaikas, normalus vaikas ir pan. teisingumo ar neteisingumo, čia tiesiog analizuojami kasdieninėje kalboje vartojami vaikų apibūdinimai (jau net keli buvo atmesti išaanalizavus bandomojo tyrimo rezultatus).
[/quote]

pasikartosiu - aš pati puikiai žinau, jog vaikas yra visapusiškas, tačiau šios sąvokos mūsų visuomenėje egzistuoja. Tam tyrimas ir daromas - išsiaiškinti, kiek tos sąvokos ryškios ar neryškios mūsų sąmonėje, ir kurioje vietoje atrp tų apibūdinimų atsiduria "kūrybingas" vaikas (mano darbas apie vaikų kūrybingumą).

o štai kodėl grįžta, tai nežinau Ne, va kątik gavau laišką iš kitur. Galbūt dar kas nors susidūrėte su anketų ar klausimų siuntimo man problemomis?

[/quote]

gerai. siandien vakare uzpildysiuTaip

ApkabinimasGėlėGeraiTūsas ačiū už pagalbą ŠypsenaŽvaigždėLaimingasNekaltas

Labas Kiekvienas vaikas yra brestanti asmenybė ir jie negali būti suvienodinami kaip viena visuma nes kiekvienas ju yra skirtingas kaip ir suaugęs žmogus !!!

Mazhulele jai nesunku atsiusk ir man anketa Šypsena