iki vienerių metų vaiko maitinimas

jei neklystu, alergiškas pienui gali reikšti, kad alergiškas baltymams. gali alergizuoti ir jogurtai. Mane jie gąsdina, nes truputi žinau, kaip juos gamina…paskaičius etiketėje, nesinori duot…ash darydavau naminįiš kefyro su obuoliu, bananu, mačiutės virtom uogom. Kefyras nors genda ir tai akivaizdžiai matosi. Pabandykit “Jo” jogurtą palaikyti spintoje kelias dienas ( aš bandžiau) - nieko , kaip užbalzamuotas Apakęs Baisu, o rašo kad jis gyvas…man tai jis pasirodė negyvesnis už mano prosenelius… Ne

Dukriukui mes tik nuo metų davėm karvės pieno, ir tai buvo jau prieš septynis metus… O dabar mamos pakvaišusios, taupo ne toj vietoj visai kur reikėtų, dviejų mėnesių vaikiukui perka iš parduotuvės pasterizuotą pieną Apakęs …kaip pasakė apšalau, Tipo mišinukų nevalgo… Taip ir kankina savo vaikelius… Sakau ką gi jūs mamytės nuėjusios sakot vaikiuko gydytojai Baisu …sako nesakom teisybės Apakęs, auginam, kaip norim… Stilium, o kaip mes išaugom… Ir dar manais primaitina, žodžiu kurios, kuris daugiau priaugs Apakęs …aš suprantu, tik taip… Kiek žinau tokių nesamonių, tai rašyčiau kokią valandą Apakęs

ka tik perskaiciau is vaistines skirto mamytems zarnaliuko, kad piena (pieno produktus) reiktu duoti nuo 9-10 menesiu, neziurint, kad jis gali alergizuoti Nekaltas nes atseit baime del alergijos ne visada pagrista, o va pienas labai reikelingas vaiko organizmui, pradzioje galima praskiesti vandeniu ir kosytes jame virti. o va del mesos visi kaip susitare tyli ir neturi bendros nuomones, bet sakao, kad ji reikalinga, bent jau raudona mesa, kur gelezies daugiau mano vaikas (tuoj 8 mensiai) tai nemegsta mesos, o as ir nepergyvenu, duodu jam du kartus i savaite, nevalgo, tai vadinasi jam nereikia Nekaltaspas mus rekomenduojama mesa ivseti ne anksciau kaip 7 menesiai ir tik tuo atveju jei suvalgo jau darzoviu pilna porcija, tada galima ir 30g mesytes ideti maniskis suvalgo kartias ir 200g darzoves, bet kai mesytes joje yra, tai gal 50 g daugiausiai

O as MAZYLIO zurnale skaiciau,kad mesa yra gywybiskai swarbi.nors siek tiek per diena gaunantys mesos geriau wystosi ir psikiskai ir f

Gerai ir beje vienintelis geriausias gelezies tiekejas beje cia ne i tema, bet dar skaiciau, kad burokeliai neturi visai gelezies kaip anksciau buvo manoma, bet turi daug folio rugsties, kas labai gerai padeda issisavinti gelezi, zodziu ju gerosios savybes nenusilpo, tik mitas apie gelezi Ne

??? klausimas gal kas zinote kiek mazdaug gramu rekomenduoja vaikui duti riebalu (aliejaus, svisto) beje alieju nerekomenduoja virti/kepti, nes sunyksta vitaminas E , taigi kugelis nevertingas jau vien del to, kad keptas maistas(nevisada sveika), kiausiniai(alergizuoja), duruska(nepatartina piktnaudziauti) ir aliejus be vitamino E si tema labai gera, nemanau, kad reiktu i mamyciu tema eiti, as skaitau mamyciu tema, o va kai noriu apie maista ka suzinoti, tai kazkaip ilgu iskoti toje gausioje informacijos ir pokalbiu sraute pokalbiu apie tai, tuo labaiu, kad kai nerupi, juios kartais praleidi tik butu didelis prasymas, kad autore uzvedusi tema ir pasefuotu savo tema, pradzioje gal www. nuorodas idetu ir karts nuo karto atgaivintu temele Gėlė Gerai

na peržiurėjau, kad tik viena nuoroda tik ir yra o taipjau mano vaikas labiausiai mėgsta popierių susismulkina nagučiais iki mažų dalelių ir valgo ir jei atimi tai visa arija sudainuoja