ikea?

nesigincyk su vyresniaisŠypsenaPaemiau vaikui lova+ziuzinys su spyruoklem+3 stalciai ir t.t.kainavo iki namu apie 1000 lt,ka galetum pasiulinti alternatyvai?

[/quote]

o tu ten gyvenęs? Cha cha amžius + patirtis nebūtinai lygybės ženklas Cha cha Cha cha
vienas paukštis dar ne pavasaris… Cha cha

na bent jau iš mandagumo apsimestum Piktas
Cha cha

kur as ten gyvenes,nesupratau?

užsienyje… Cha cha pvz. ten dažnai visi susiperka tuos baldus nes pigūs, ir keikiasi nes po metų 2 sulūžta… ar kampai apsidaužo Liežuvis Liežuvis
ne visi aišku.

o pas mus kiek islaiko baldai?Juk priklauso kaip jie explotuojamiŠypsena

O jus norit baldu, kurie kaip musu tevams tarnautu min koki 20 metu ??? Gal geriau pirkt pigiau ir laikas nuo laiko pakeist?

brangioji aš nesiruošiu į virtuvę investavus min 10.000 Lt ją keisti kas 2 metus Cha cha

Lietuvoje ir labai gerus baldus gamina.Aisku uz 10.000Lt nusipirkus tikrai nekeisi po keleta metu.

i koki klienta orentuota IKEA firma?

Jaunus, kurie neturi daug pinigu ir nori daznai keisti stiliu arba veliau susipirkti kitu brangiu kompaniju baldus.

IKEA. Vaje, kokia magija Cha cha Viskas remiasi tuo, kad superka jaunu dizaineriu projektus ir pagal juos pigiai ir prastai stampuoja produkcija. Orientuota i studentus arba jaunas seimas isikurimo pradziai.

Pirma karta patekus i Ikea (Vokietijoje) apeme ir mane ta euforija. Vaje, tiek ****elioku vienoj vietoj! Ir baldai neblogi, ir kainos… Tik, deja, kaip isaiskejo, jei perki kazka uz ta ‘priimtina’ kaina (kuri siaip yra 2-3 kartus didesne uz tokio pacio daikto, tik be IKEA etiketes, Lietuvoje JYSKE keina), tai gaudi analogishka sh. Jei nori kiek geresnes kokybes, moki kaip uz gera. O kokybe mazdaug tokia: pigiu daikteliu - kaip kinisko chlamo. Kokybiskesniu - kaip geru brangiu Lietuvoje. Baldu kokybe tikrai neprilygsta normaliems lietuviskiems ekvivalentams uz tokia kaina, panasiau i lenkiskus.

Atsiprasau, kad as cia taip negraziai apie IKEA, tiesiog bandau prisiminti, ar nors vienas daiktas, kuri isigyjau, islaike igliau nei metus savo prekine isvaizda. Ko gero taip, vienas. Didelis CD stovas uz 60lt is Lenkijos IKEA. Tik po poros menesiu kazkuriam is musu supermarketu maciau praktiskai tokius pat, gal net dailesnius, ir kainavo jie po 45lt

normaliose salyse tokia ir yra ikejos reputacija - vienkartiniai daiktai studentamas ir jaunoms porelems…

Nezinau kaip kitus, bet mane IKEA reputacija tenkina, netgi labiau nei tenkina Cha cha Ten daug paprastu ir funkcionaliu daiktu, be jokiu nereikalingu israitymu ir panasios xernios. O po baldu rojaus tai netgi jysko baldai sueina neblogiau nei ikeos, aisku skonis draugu neturi, tai gincytis kaip ir neverta Šypsena

Bent jau Vokietijoje pirkti kazka Ikejoje tokia pat garbe ir prestizas, kaip pas mus pirkti rubus ir baldus kokioj Maximoj Mirkt

hmm ane? keista pagal trafika nepasakyciau kad biednuciai ten suvaziuoja, tai gal jie nakti savo pirkinius susiveza Drovus

Nekaltas Del israitymu kazkodel norisi tai pavadinti ne ikea, o skandinavisko stiliaus megimu. Del Baldu rojaus - nezinau, nebuvau. Del sios diskusijos apie kokybe - diskusija panaseja i ‘ejima ant principu’. “As nusivyliau Baldu rojum, tai man Ikea labai gerai”, “o as nusivyliau Ikea, tai…”. Tiesa, baldu rojuj nebuvau Juokiasi

Manau, kad viskas susiveda i reikalavimus kokybei. Na nepatinka man daiktas, kuri po poros menesiu ismest reikia Nežinau

taip tenkinamas zmoniu poreikis vartoti, leisti pinigus: prisiperki uz prieinama kaina fura slamsto, po pusmecio ismeti ir vel vaziuoji…

tai ziurek kaip keista gaunas, pakeiciam truputi pavadinimus, prisiperki SBA, Vilniaus baldu slamsto ir po pusmecio ismeti ane? Mirkt

…taip ir yra, bet cia nieko keisto…
Reikia ir macdonaldo ir stikliuTaip… tik einan i macdonalda nereikia turet iliuziju kad skaniai pavalgysi, o einant i stiklius - kad pigiai…

O kurie SBA baldai slamstas? Turiu miegamaji, vaiku kambario baldus, po triju metu intensyvaus nadojimo - kaip nauji
Nekaltas Ka ne taip darau? JuokiasiMirkt