Ieskomas vaikinas!!!

Duokit zmogui zasadit… mes gi vyrai…suprantam Cha cha varyk suniuk Kietas

Visu pirma esi ne mano skonio…visu antra i tokias net neziuriu, visu trecia atitinku visus reikalavimus ir du kart daugiau nei parasei Kietas

Prie ko cia lendi i klina? Tu sakai jai i veidrodi paziuret o save nors matei? Ar veidrodis duzta kai prieini? Tai kad jus neteisybe sakot ji tikrai simpatiska!

Sukure tam kad papyzdavotu, nejauti? nu tai tu makronas tada

Nekenciu kai meluoja

cia jos reikalas kam ji sukure!Ai galvokit jus kaip nori O as liksiu su savo nuomone Cha cha

merga kuri nesioja grifka yra zertva! Gyvenimo patirtis o ne blevyzgos, netiki? kabink mergas su grifkom skirtumo nepajausi masto ta pati, i pasauli ziuri tom paciom akim, ir nemegsta kritikos

Nu sekmes drocink …

Zinok ne tavo mados ir nekviesk mane i savo ta drocinimo kluba

ne sakes kaip tas stume,tai siulik susimatyk ir t.t pamatysi kaip tenai pas ja mastymas ir t.t *skylė* kaip stume bachurai nu nx Juokiasi

Labas-labas. Vel pagal viska atitinku visiems reikalavimams. Bet aš gi iš Vilniaus…

URODAC2 nenusisneku, o jei ir nusisnekeciau, tai ne tavo rekalas. O kas del merginu su grifka, tai ne tau spresti. Pazinojo kokias 2 kurios turejo zirni galvoj ir dabar rekauja cia. Nervina tokie zmones, kurie sprendzia apie kitus su jais nesusipazine normaliai. Veee Veee Veeesovereign kaip minejau anxciau padebesiais neskraidau, ne taip kaip kai kurie. Ir jau ne viena karta sakiau kitiems, kad jei kas nors nepatinka, tai nerasykit. LExxxxAS jei as ne tavo skonio, tai ko rasai i sia tema? Pasigirti? Jei tikrai butum toks, koks sakai, taip nesipuikuotum. Tiesiog esi savimyla ir egoistas. Piosik aciu, bet manes ginti nereikia, nes tokie sunys tik loja, bet nekanda. VienisasRiteris Cha cha 100 km ne atstumas Cha cha

Kazkur maciau savo aprasyma Cha cha Tik va beda, tokiu laisvu nebuna Cha cha

as vaikinas…su prarukytais plauciais Pavargęs

kam cia manes iesko? Nekaltas Labas

tau reikia butent manes

Ogo Nekaltas Su prarukytais plauciais galima gyventi, o ar man tikrai reikia taves |ERROR| tai cia jau neaisku. Kol nepazysti zmogaus - negali pasakyti ar jis tikrai toks, kokio tau reikia.

taigi cia apie mane Apakęs Cha chatik viena beda, as nenoriu buti surastas Juokiasi

tai ka as netinku? o tai gal artimiau susibegam susipazint? Nekaltas

As gi pazistu grazu, auksta, simpatiska ir ten visoki.Tai gi cia as !!!