Ieškomas pretendentas į karamelę su trim saldžiais įdarais

aaa, supratau, taunreikie: 1. Santechniko. 2. Elektriko. 3. Remontininko… Na, žinpok, sudėtinga. Lengviau jau piistoną susirask, tai turėsi bent jau kur babkes kišti.

Juokiasi Tie trys įdarai dar taip nesugadino,kad piistonui mokėt reikėtų.Nors iki šiol neteko.Bet nuolatinis,kaip sakoma prie vietos nebūtų prošal,o ir lemputę gražiai paprašytas įsuktų…

Mane žavi tavo optimizmas, pasirodo idiotai dar neišnyko… anyway, Vyras toks padaras, kurio moto yta “Rabota ne volk, v les neubežit”.

Vajergutėliau,tai ką ,negi taip ir liksiu be pretendento? Žliumbia

O mane priimtum, su 2 vaikais, suniu ir trim kojnem?

Prisiminiau Taip Yra gi pas mus toks 3 viename Cha cha. JOKŪBAS… Tu ano paklausk, vdrug intiksit viens kitam, po to man dėkingi būsit Taip. aš idydžiai dovanas ir padėkas iš jūsų priimsiu Cha cha

Lemputę isukt moki?Tiesa šunys man nelabai…Vaikai tai gyvenimo džiaugsmas,būtų penki įdarėlai Baisu , vat o ko tos kojinės tik trys?

Viena susiskalbe.

_____________________ po viena ant koju ir dar viena tai kojai kur tarp kojų Liežuvis

Nu o kaip lemputė kaip?Bala nematė tų kojinių ,basi pavaikščiosit…

aš idydžiai dovanas ir padėkas iš jūsų priimsiu Ania-kai dovanas tai jau priimsi ,a vat susirast pačiai reikia.Nu jau bent piršliu pabūtum.Gal tada kokį įdarėlį dovanų ir įteiktume Mirkt

Juokiasi Aišku šiluma tai vietai netrugdo…

As nesupratau, saldainiuk. Tau vyras reikalingas ar elektrikas? Susuksiu as tau tas lemputes.

Vyras ,vyras,vyras.Bet pas mane toks jo apibudinimas-kad mylėtu,kad neskriaustu ,ir visus darbus kur reikalingos vyriškos rankos padarytų… Nu ir užsisvajojau Laimingas

O prie kokiu darbu reikalingos vyriskos rankos? Gal as neviska moku. Dar paskui isvysi.

Ir kodel as netikiu, pirmu postu… Nekaltas

diedai manai ,kad ta karamelka be įdaro visai Nekaltas

Vat visko gyvenime mokančių ir nėra ,kaip sakoma gyveni ir mokaisi…Ale dar toks ir bakštus besantis Apakęs

Ten tokia gryna teisybė.Melo ne lašelio Taip

ten melas toj vietoj, kur “nemoku viena gyvent”. nes jei taip būtų, tai jau neberašytum.