Ieskau Tos , kuri suprastu

Dėl ko tu taip pyksti. Dėl karo Irake…? pvz.? Šypsena

dovillyte, as zinau ko noriu, gaila, kad kitas ne visada ta supranta. vinsenta, del daug ko, cia trumpai ir nenusakysi Šypsena Bet asmeniskai karas irake man vienodai sviecia, tik, kad benzinas dar labiau nebrangtu Cha cha

tai susirask kokia ramia, meniskos sielos Laimingasnes paprastai pana buna uraganas, o ne vaikinas, na jei pana aisku supranta savo verte

gal cia atsiras, juk cia daug merginu Šypsena

Man kaip tik atrodo, kad pana turi būti uraganas - ant nugesinimo. Jei rimtai, turiu jauną draugą. Jį visokios pasaulio neteisybės taaaip jaudina. Pastoviai jį raminu. Paganai, tai praeina. Kaip gripas. Kol turi noro ir laiko, dek nors ir kaip trys degtukai. Su metais praeis. Priešais TV sėdėdamas užsiiminėsi nykščio mankšta, perjunginėdamas kanalus… Ir būsi senas, neįdomus ir vienodai nūdnas tipas. Šypsena

Matai, toks as visada buvau, tevai irgi nekarta sake Šypsena Gal reik nekeist saves, o tiesiog surast pagal save Moteris kuriai tai nebutu problema

Siaip pakankamai beviltiska Nekaltas Nežinau

Ziuresim Šypsena

Moteris iki galo vyro niekad nesupras Liežuviskaip ir vyras moters Mirkt

uz tokius zodzius tau i face reiketu. mastyk real. pats sukeli del nieko problema, ir nori, kad kazkas prie taves prisitaikytu…? ?? Apakęs isvada: niekas kitas nekaltas. tik tu.

jie esi blogas tai viena, o jai šiaip vriedno charakterio, tai kas kita, reik keistis, kai susensi tai bus dar sunkiau Nekaltas Cha cha

Floidas, kam problema, kam ne.Jei tu pacifistas ir tau ant visko px tai viskas aisku

Visu pirma reikia turet vilties, tuom tiket ir veikt ta kryptim, nes kitu atveju gali greit be reikalo ir rimtu pastangu nuleist rankas, nes juk ne visiem viskas ant lekstutes padedama ir atnesama Mirkt

Eikit miegot vyrija,rytas uz vakara protingesnis Cha cha

axien, sutinku

siaip visi randa sau tinkamus partnerius,rasi ir tu Cha chajuk ne vienas dar esi ieskantis Taip

Kas tiesa, tas tiesa, bet zinai kaip su tom sventem ir kaip po ju buna (jau beveik ir sventa vyrams diena Cha cha).

axien,kaip bebutu gaila,sventes kada nors vis tiek baigiasi Liežuvis Mirkt

rasi - kadanors… Drovus

blt aš tave greit išauklėčiau Juokiasi