ieskau sokiu partnerio!

O as irgi noreciau eiti mokytis sokti… Alia, kad baisi esu ir partnerio neatsiras. Ne

aisku. jei baisi tai ner kalbos Ne

nu blemXDD tipo sokt tj reikia modelio?tj gi juk tik sokt nereiskia kazko daugiau…anyway tie lietuvos vyraiXDDDhah;DDnieko teks vaziuoti kur nors mokytis salsosXDD

kaip tu nesupranti? mums nepatinka sokti. mes galim sokti del kazkokio kito, bet ne del pacio sokio. jei pana grazi tai siaip malonu but ja apsikabinus, o gal ir po sokiu ka galim sumastyt… o jei pana negrazi tai kam tada sokti? Nekaltas

na nieko iš šalies atrodo, buvau čia šeštadienį siemense tam pasaulio čempionate Nekaltas

[quote]
Ralis rašė:
aha Taip

Tu labai tiksliai isaiskinai vyri poziuri i sokius,neturiu ka ir pridurti…
Gerai

nu as mokytas salsos Nekaltas ir ten kitu dalykeliu … visai netrugdo man gyventi Mirkt

kai paciam sokti nereikia tai aisku nieko Cha cha

[quote]
LilG rašė:
na nieko iš šalies atrodo, buvau čia šeštadienį siemense tam pasaulio čempionate Nekaltas

vat tas ir yra, kad panom aiskini, aiskini, o jos vis tiek galvoja, kad cia mums ziauriai sokti patinka Cha cha

tai as senai zinojau kad lietuviam sokt nepatinkaXDDDnes dauguma ir nemokaXDDhah

Na ne visiems vyrams nepatinka - man pvz. patinka, ir dar kelis zinau kuriems patinka sokti.
Bet… Sokis ne vien nuo patinka/nepatinka priklauso, taip pat partneriu ugiai ir svarbiausia jausmai vienas kitam. Tiesiog ne is vieno teko girdet, kad norint rimtai tuom uzsiimt - visgi siokie tokie jausmai turi but.

kai nepatinka tai ir nemoka Šypsena

teisingai, nesamone, kad vyrams nepatinka sokti. pazistu kruva vaikinu, kurie verziasi i sokiu aikstele. ir cia ne alkoholis kaltas, kaip daugeliui gali pasirodytiCha cha
manau, tiesiog vyrai daznai buna susikauste, bijo sokti ar nedrista. nors tokiu ir merginu pazistuNekaltas

aisku yra ir tokiu, kuriems nuosirdziai patinka sokti, bet tokiu tikrai mazuma.
bet reikia ziuret tiesai i akis - vyram labiau patinka but salia graziu moteru, o ne sokti. jei sokis leidzia jas arciau saves prisiviliot tai tenka sokti Cha cha
kas ten susikauste buna nezinau. bent jau as tikrai nesu is tu susikausciusiu. esu net solo dainaves pries koki 100 zmoniu Cha cha

taip sakantm vyrams visos priemones tinka, kurios suartina su Moteris!Cha cha
zinai, si savaitgali klube kazkaip netycia apsidairiau ir pamaciau, jog sokiu aiskteleje soko praktiskai vien vaikinai. buvau giliai nustebintaCha cha

ne visiem vyram. tai tinka tik tiem, kurie iesko nauju moteru, arba bando patraukti esamu demesi.
kur kitur susirasi pana jei ne klube? o del sokiu tai cia lengviau taip pazinti uzmegzti. ne visi isdrista prieiti prie panos ir pasakyt, kad ji jam patinka. o sokant galima kur arciau patinkanciu panu atsirasti ir tada jau ziuret kaip jos i tai reaguoja Šypsena

gal tai ir saliska, bet ziuriu pagal save, tai pazintys klube tikrai nerimtos. na zinoma, visko buna, bet daznai ten zmones tik pasilinksminti ateina. bet as kai viena i kluba neinu (visad eina bent 1 vaikinas), tai prie manes matyt niekas ir nesikabina labai smarkiaiCha cha

visokiu tu pazinciu buna. tai susipazista ir pasilinksmina. panos klube, o ciuvai jau po pazinties Cha cha
kai viena neini tai visai kitas reikalas. aisku niekas taves nekabins taip.

nnera ko daryt… teisingiau manau net neverta ieskot, geriau butu kokia sokiu grupe kur visi bedrai… aj dzin nezinau, norejau sokt bet poros neradau ir pernorejau