Ieškau romantiškos, įdomios, neįpareigojančios pažinties...

Ziuriu, kad po truputi nukrypstame nuo temos :wink:

Tokia tema be nuotraukos, neturi prasmesŠypsena

Cia nera savireklama :wink:

Man kazhkodel kitaip atrodo. Kita vertus kiekvienas ieshko taip kaip nori. NA tada sekmes paieshkoseŠypsena

Raveriux tik fizikos broliai dar tiki rave galia Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi
Žvaigždė

Tikrai neisivaizduoju, kur cia galima butu izvelgti panasaus pobudzio dalyka… Cia seip pastebejimas, kad nesuklaidinti kitu dalyviu :wink:

Lina nesinervuok surasi ta savo meile!!! Mirkt
bet del foto tai sutinku jai idetum iskart sulauktum daugiau gerbeju !!!
Žvaigždė
P.S. juk kazkiek pasiulymu jau gavai Cha cha

Gerbeju tikrai nereikia :wink: Sios pazinties tikslas nebutu demesys, kaip cia daugeliui atrodo. Matyt sunku yra paaiskinti temos pavadinima :wink:
O del meiles tai toks dalykas, Jusu ziniai, neegzistuoja :wink:

o blem pirma mano sutikta blaiviai mastanti pana Cha cha

Labai idomus atvejis ania?
Na nezinau ar kas sugebetu man irodyti, kad toks dalykas nera lygu susizavejimui arba prisirisimui arba … (irasykite savo atveji) :wink:
Susizavejimas galbut ir yra toleruotinas dalykas (tam tikrose situacijose), bet vat prisirisimas - tikrai nepadoru :wink:

prisirisimas = iskrypimas Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha
ir daug asaru ir daug lelia…
skaitau kad visu atvejai vienodi…
Laimingas Žvaigždė

blia sužinojau va kad meilės nėra ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia Cha chaCha cha

Meile tera skambus zodis, kuris labai visiems patinka. Ar vartoti ji ar apsieiti - Jusu valia.
Be meiles yra daug daug kitu fantastisku dalyku, kurie lydi tarpusavio santykius. Turbut nevardinsiu sikart :wink:

MAISHTAS LAIVE !!! !!! !!! !!!
Žvaigždė

dar neradai kai toks skelbimas milijonas jau ant tavo keliu klupi…

Na na… Nors kai 20 metu mergina ieshko pazhinchiu inete, tai visai itikinama, kad toks pozhiuris i gyvenima

Ir koks gi tas mano poziuris i gyvenima? :wink:

kaip tu čia deklaratyviai ir užtikrintai kalbi Apakęs Juokiasi
na matai aš tą žodį vartoju… ir ne todėl kad tas žodis man labai patinka.

Ech… na as tai negrusiu Jums savo nuomones :wink: Kaip sako, lauksime, kol praregesit.

Man turbut nereikia aishkint, kaip vadinami tie ir tos, kurie ir kurios gulasi be jausmo ant ar po bet kuo.