ieskau nelaimeliu

…sedzhiu vienas namuose…tfu blyn - namaj taj ne mano…
…alkanas…o jau alaus kajp norisi…
…mano Moteris jau labaj senaj EX…
…mokytis tyngiu…
…darbas uzhkniso…nervaj stresaj virshvalandzhiaj…
…sperma per akis trykshta…smegenis spaudzhia…gal delto ir nejna mokytis???..
…plinku shlykshchiaj…
…nu kriaukle neuzhsikishus…bent tokia paguoda…
…neturiu zhiurkenoooŽliumbia

…ir kas ish to kad pilna aplink vienishu staugianchiu tarp keturiu sienu zhmoniu???..nej kam taj rupi…nej ka…

…tajgi kam ta sarasha testi - chia tik krokodilas Gena parashes skelbima susirado drauga Kulverstuka…

Išvada viena - reikia užsiveisti žiurkėną!

bulviu,mesos,zuvies patiekalu negaliu valgyti,nesVeee rytais dantu issivaltyti taip pat negaliu nesVeee,su marsrutkem,arba autobusais negaliu vaziuoti nesVeee niuz zodziu linksmas gyvenimasCha cha kaip vien tikVeeeGėlėLabas

Kaip kažkas sakė - paskaičiau, ir iškart geriau pasidarė… Cha cha
Tai padarysiu ir aš gal kam nors gerą darbą… :

  • neišsilaikiau 2 egzų iš anos sesijos, tai atitinkamai bus daaaug problemų su ateinančia. Žliumbia
  • įtariu, kad šiuo metu esu gerokai nestabilios emocinės ir psichinės būklės. Žliumbia
  • manau, kad esu atsilikėlė, ir išsvajotųjų mokslų niekada taip ir nebaigsiu. Žliumbia
  • mieliausiajam kažkoks avinėjimo periodas gyvenime. Žliumbia
  • nuo vietos, kurioje gyvenu, jau vemt verčia vos ne tikrąja to žodžio prasme. Žliumbia
  • finansinis badas nesibaigia pernelyg ilgai. Žliumbia
  • nepavyko tęsti sėkmingai pradėto plonėjimo/lengvėjimo. Žliumbia
  • bus draugų vestuvės, ir mano numatyta trumpa suknelė netinka. Reikia ilgos. Žliumbia
  • neturiu draugų. Žliumbia

Šakės. Pavargęs
Kaip aš dar išvis gyvenu… NekaltasCha chaŽliumbia
Būtų juokinga, jei nebūtų baisu… Nekaltas

sūnui ( 1 metukų) dygsta krūminiai dantys, snarglys rakina abi lūpas, miegot neduoda, zaunija, dirbčiau, bet nėr ką, atitinkamai kišenės plonos. Parėjo pranešimas kad skolingas lizingo bedrovei, ryt paskutinė diena sumokėt…
gal pakaksNekaltas

Šiandien nusisukau nuo savęs veidrodyje…
Reikia skubiai užsiveisti dar vieną gerbėją.Nekaltas

Irgi viena namuose;
nevalgiau, nes netgi nesinori kas keisčiausia ApakęsCha cha;
sergu Žliumbia;
nepasisekė šiandien egze Baisu;
esu labai pikta Kanda;
Vyras jau seniai ex, bet vis nepalieka ramybėj. naujas neatsiranda Liūdnas.
mamos jubiliejinis gimtadienis savaitgalį, bet ją pasveikint galėsiu tik telefonu Blogai;
gal jau užteks DrovusCha cha.

Turi kaimyną Taip

Stop. O dabar pameginam kita zaidima. Kas gero ivyko siandien jusu gyvenime? Kas pirmas?Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

reik pradėt atskirą temą, o ne toj pačiojLiežuvis

Pradek, as busiu pirma Juokiasi

mergse atsisake susitiktLiūdnas,viena pazistama supykdziau,nes pamaoiau,kad nescia

Šiandien turėjo būti geimas, bet jo nebuvo, užtat ta proga prisiėdžiau visokių sausainių ir panašaus kaloringo šlamšto Veee

man vienas nebepades…Nekaltas o su keliais mirkciotis nera laikoDrovus

Uoj, nebegaliu, kiek prisijuokiau Juokiasi
Tik nenumarinkit temos Mirkt Gerai
Kaip dziugu, kad ir pas kitus “nelaimiu” pilna Cha cha

Uztai tuoj nudribsiu ant klaviaturos…diplominio ryte nebepriduosiu - faktas Pavargęs
Ai, dar puse dienos akyse asaros netilpo, nes buvau bjauriai apsaukta ir buvo pareiksta, kad esu neverta eit i mamu svente mokykloj, o puosimuisi (Cha cha ) ir skudurams neuzsidirbu.
Uztai kazkodel dabar taip linkma, kad esu kvaila, bjauri ir niekam nereikalinga Cha cha Cha cha Cha cha Ryt turbut verksiu is to didelio naktinio dziaugsmo Nekaltas

Taigi…
Sergalioju - labai skauda gerkle, bendras negalavimas ir silpnumas,
dirbt - labai sau paspardau Ignoruoju,
reikia vel moketi paskolas - o pinigu nedaugeja,
drauge atsisake vasaros atostogas leisti drauge.
Kazkodel spaudzia vieninteles patinkancios kelnes… Liūdnas

Nekenčiu ryte plauti svetimų kavinių puodukų šaltu-šaltutėliu vandeniu Veee
Ir dar, įsivaizduokite, reikia perbraižyti Vietnamo herbą! O ten tiek dafiga visokiausių lapiukų-šmapiukų, kads aš patyliu… Nežinau
O po darbo bėgsiu skolintis laptopo, paskui reikia spėti į treniruotę, po treniruotės pas draugę ligoninėn tą laptopą nutempti, dar užsukti Šilo gatvėn… ir visa tai suspėti iki paskutinio troleibuso Pavargęs
O per išeigines reikia įsigudrinti kažkur susitręšti skanerį ir nuskanuoti apie 20 nuotraukų, jas sudėti i knygos maketą, maketą išspausdinti ir suderinti su kliente… Baisu
Ir dar per tas pačias išeigines reikia įsigudrinti nudažyti sieną koridoriuj, prieš tai nulupus nuo jos tapetus, nuplovus klijus, nupirkus gipsokartono plokštę, suveikus grąstą, tuo grąžtu prisukus plokštę prie sienos diubeliais, visa tai nugruntuoti du kartus ir nudažyti trečią…
O šeštadienį sesuo suorganizavo pikniką su lašišomis grill ir šardone (kas tai bebūtų), tiesiog pazoras būtų nesudalyvauti!

Ir kaip aš visa tai spėsiu? Žliumbia

neįmanoma vienam žmogui tiek darbų padaryti Pavargęs

Aš pabandysiu Pavargęs

lux topicCha cha Gerai… prisijungsiu, kai juoda bus… gero savaitgalio