ieshkau zaidzianciu footbag'a

kur tik tau patogu Nekaltas

wat ir nea Liežuvis draukishka… ir net labai Liežuvisneduoti ledu, kai kiti tuo pat metu kai tu juos valgo mirsta is bado, kurgi ne Piktas tai elgesys, kuris skatina naturalu pasipiktinima Kanda

neduoti ledu, kai kiti tuo pat metu kai tu juos valgo mirsta is bado, kurgi ne Piktas tai elgesys, kuris skatina naturalu pasipiktinima Kandatu badauji? tai ash tau kokiu kotletuku atneshiu… ledais sotus nebusi…

as mokuu,lyg ir… Šypsena) na neprofas bet spardau visai neblogai ,jei nori parasyk man i privata Liežuvis

aciu aciu…

tu badauji? tai ash tau kokiu kotletuku atneshiu… ledais sotus nebusi… nesk Niam niam Taip

kiek matau, tai tokį žaidimą žaidžia banglai Pavargęs

nekenciu konkurencijos Nekaltas

bangle Liežuvis

nesk Niam niam Taipkur? Cha cha

cia jum kaip pavyzdi duodu linka kad suorastumet zhaidima… footbag.org/gallery/show/1636 Gerai tik cia single freestyle, o siaip zhaidziama sustojus ratu kiek nori zmoniu spardant kamuoliuka, ishlaikyt kuo ilgiau nenukritusi ant zemes ir kuo “mandriau” spardyt Cha cha

nuplauke tavo kotletai Juokiasi

oj toli grazu nea… ash ne bangle… Liežuvis

tavo nick’as atitinka tavo fiziologiją Liežuvisčia aš bangle? Apakęs

o kam tu nori jį išmokt?

dekui, nuostabus komplimentas Girtas tiesiog taip netiketai, net nelaukiau Cha chataip, tu bangle Taip

hm… zodziu… ieshkojau zaidzianciu, radau **zdavojanciu… irgi nieko Cha cha jus kazkaip labai tixlingai temas skaitot Juokiasi

o kam tu nori jį išmokt? tam, kad smagu zaisti… Liežuvis

ei nevaryk Piktas as su tavim del sumustinio tariausi Drovus Cha cha

nemeluok, ne sumushtinio, o kotletuku Liežuvis ir shiaip… rodos lekiu nuo kompo Cha cha einu zaisti, nors ir nemoku Cha cha galit mane rasti centre… ash ta, kuri leviausiai zais… Liežuvis Juokiasi