Ieshkau diedo trims dienoms 12.31-01.02

tikrai… kvailiu ieskojimas, o sureiksminam todel tokius dalykus, kad pagrindine svente metuose nesinori sutikti su bet kuo! turetum suprasti tai… diedas ne daiktas kai saka…

kazhi kaip walkatos, kuris visa vakara sedetu kamputyje ir gertu, tikrai nesinori imti.
Jei tera vienintelis poreikis prisilupti, tai reishkiu gilia uzhuojauta Jums ir shalia Jusu esantiems zhmonems.

Aciu ush uzhuojauta, matai gyvenime yra visokiu, vieni badosi kiti uosto tredi dar ka vartoja. O ash kartais per shventes pavartoju didesni alkoholio kieki. Beto vartodamas tai nereishkia kad sedzhiu kamputyje, jai jus tik tiek ir sugebate prsigerti kamputje tai cia jusu problema. Ash tai pvz tusinuosi su draugais. O nesusedim kamputyje ir geriam. Beto gerdami lb protyngu poklabio temu nenagrinejeme, nes buna ne tas stovis. Tam buna organizuojami vakarai. Skyrk tokius dalykus…

nezinau kaip kitiem, bet man tai panos isvaizda labai svarbus dalykas… ir as cia nesneku apie visa gyvenima. koks gi malonumas sutikti naujuosius (ar bet kokia kita svente) su kokia baisa pabaisa? Nekaltas
del reikalavimu as nieko ir nesakau… labai gerai, kad zinai kokio reikia.

Cia geras. As transportininkas, man reikalinge boba su gerais ratais

IgnoruojuIgnoruoju, su gerais buferiaisApkabinimas ir turetu registracijos dokumentusLaiškas
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

shmaikshtuoliai… taigi ne ish sawanaudishku paskatu ieshkau… Altruizmu uzhsiimu.

a dar reikia ???

JuokiasiJuokiasi

labas rytasJuokiasiJuokiasi

niuz dar visa sawaite reikes. duodu laiko pagalwoti. apsispresti

ne taip datas suziurejau Cha cha

pasiulymas vertas apmastymo

Punkta Nr.1 atitinku Cha cha bet siaip ideja tai keistoka … Taip

aj nutariau ka nors nepazhistamo pasiimt… kad neniurnetu visa vakara "oj, kaip nuobodu", "oj, as nesuprantu, apie ka jie kalba", "oj, tu ir vel kazhkur buvai dingus pusvalandziui… kur buvai… ka veikei"… ir tt ir pan.
Geriau jau koki miela nepazhistama zhavuoli pasiimti.

Ozabochenaja rašė:

[/quote]

shmaikshtuoliai… taigi ne ish sawanaudishku paskatu ieshkau… Altruizmu uzhsiimu.

[/quote]

Taigi naudos ir Taw busŠypsena,koks cia altruizmas?
Gaila amziaus neatitinku, nu betneesme. Bespridelai geras dalykas, va salia draugelis sedi kuriam amzius atitinka (kiti reikalimai savaime), bet sako - kam man tie bespridelai?
Zodziu bardakasŠypsena

Ti tu cia vyrukams paslauga darai taip iseina hahahahaJuokiasi Atitinku visus punktus, esu linksmas kompanijoje, taciau is tavo poziurio i kitus bangiecius nesimato kad su tavim linksma butuNe

Va ma pasistojo klausimas kiek mokesi ar ce labdara tipo ? Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

O kam ten zinios apie Europos sajunga? Politine partija ten toosintis? Nekaltas

Ogo, aukstam lygyje ciaCha cha

Taj jus skundziates, kad zhmones sawo skelbimuose nenurodo, ko nori. Tai skundziates, kad reikalavimai nekokie… labai konkretus pasiulymas [kartu pasibuti. ir tiek.] ir labai konkretus reikalavimai. Kas jums dar nepatinka? gal pateikimo forma? Tadu keiskim skelbima:
ieshkau romantishko vaikino nuo 26 m., kuris noretu kartu sutikti naujus metus pajuryje. Tikiuosi, kad jis bus puikus pashnekovas tiek man, tiek kitiems vakarelio dalyviams. Laukiu jusu laishkuciu!

Ar dabar geriau?

Viskas normaliai, labai konkreti info, daug kam reiktu is to pasimokyti