Įdomus kačių gyvenimas žmogaus pašonėje

Taip ir nusprendziau,paziurejusi tas tavo naujas idetas nuotraukas.Bet kate tai tikrai labai pikta isejusi Taip

Siaip tai kaciu ir ypatingai sunu vilna yra labai silta,kazkada,kai dar buvau vaikas,mano mociute kojines is suns vilnos mezge.

Matai,ne visada fotika su savimi turiu,o siaip tai ne tik kaciu kadru galima gamtoj uzfiksuoti-ir kiti gyvunai nemaziau idomiai gyvena,pauksciai,beje,taip pat.

Tai tu gali ir daugiau nuotraukyciu pasidaryti Taip

Neracionalus vilnos panaudojimas,siaurieciai tokio eikvojimo nesuprastu,jie labai vertina naturalias vilnas ir kailius Taip

Ir teko tokias nesioti?

Pagal tai, apie ką krypsta pokalbis, siūlau keist temos pavadinimą į "Įdomus žmonių gyvenimas kačių pašonėje"-ir bus teisingiau…Liežuvis

Cia su tavimi sutinku,visi gyvunai ir pauksciai moka "baiku" prikresti.Tik ne visad tai galima uzfiksuoti.

Taip,teko-labai siltos Taip

Arba :"Įdomus žmonių gyvenimas kailiniu zvereliu pašonėje"
Juokiasi

Na,gal dar truputeli nekeisime,susilaikykime Drovus

Bent jau savo smegeninej,tai tikrai uzfiksuojam Mirkt

Gal ir dabar tokiu turi?

arba: :"Įdomus žmonių gyvenimas kailiniu zvereliu ir paukščių pašonėje"

Ir toliau fiksuosime Mirkt

Ne,jau neturiu,be mociutes niekas daugiau tuo neuzsieme,o tos jau kadaise sunesiotos.

Papildau ir aš, čia irgi bus įdomesnės kačiukų nuotraukos, kurios man patiko, o tų nuotraukų šiandienai net 75 įdėtos…

http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_diary_other/258425.353
35-=(1681942122

Šypsena

cha cha cha…
man labai patiko ta kur su kompu padaryta tipo zvaira, manishke kai zaidzia tai realybej taip suzvairina akis.Reiktu kada nors pabandyt su fotiku pagaut ta zvilgsni-nerealus Šypsena

Turbut ilgiesi tokiu siltu kojiniu?

Saunuole,nors keletas ir kartojasi,bet yra ir nematytu ir tikrai juokingu MirktGėlė